Hlavní navigace

České aerolinie připravily pro cestující povánoční slevy letenek

Od pondělí 3. listopadu si budou moci cestující vybrat ze zvýhodněné nabídky letenek Českých aerolinií na povánoční období. Pokud plánují cestu do některé evropské metropole například za nákupy v období povánočních slev, nebo třeba na svátek sv. Valentýna či v období jarních prázdnin, mohou si nyní koupit letenky se slevou až 1500 korun.

Sdílet

Slevy pro cestující z České republiky se vztahují na letenky do 16 evropských měst. V nabídce nechybí atraktivní destinace, které patří k častým cílům turistů v období povánočních slev, jako je Londýn, Düsseldorf, Frankfurt či Milán, ale i destinace ideální pro strávení prodlouženého víkendu, například Barcelona, Atény, Řím, Curych nebo Istanbul. Letenky za zvýhodněné ceny bude možné koupit od 3. do 16. listopadu. Půjde o letenky s odletem od 15. ledna do 31. března příštího roku. Podmínkou zvýhodněného tarifu je minimálně třídenní pobyt v destinaci, nebo noc ze soboty na neděli.

Akce je určena nejen pro cestující z Prahy, Brna a Ostravy, ale vztahuje se také na lety z dalších 60 destinací v síti Českých aerolinií. Nabídka zvýhodněných cen bude provázena reklamní kampaní s hlavním sloganem „Žádné výhodné ceny nejsou tak lákavé jako ty naše“.

Zlevněné zpáteční letenky do vybraných destinací jsou v prodeji ve všech prodejních kancelářích Českých aerolinií, cestovních kancelářích a na internetových stránkách www.czechairlines.com.

Veškeré informace o přesných podmínkách a využití této nabídky mohou zájemci získat přímo na prodejních místech, prostřednictvím operátorů Kontaktního centra Českých aerolinií, na bezplatné telefonní lince 800 310 310 nebo na internetových stránkách společnosti www.czechairlines.com.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).