Hlavní navigace

České aerolinie přepraví hokejisty na předvánoční Channel One Cup

Speciál Českých aerolinií přepraví 18., 19. a 21. prosince národní hokejový tým do Malmö a Moskvy na předvánoční Channel One Cup. S Českou hokejovou reprezentací spolupracují České aerolinie dlouhodobě.

Sdílet

Channel One Cup odstartují čeští hokejisté 18. prosince ve Švédsku proti domácímu týmu, posléze se přesunou do Ruska ke zbývajícím dvěma zápasům s tamním výběrem a Finskem. České aerolinie přepraví český tým z Prahy do Malmö, odtud Čechy i jejich švédské soupeře do Moskvy a po skončení zápasů zpět.

S českým hokejovým týmem spolupracují České aerolinie dlouhodobě, a to prostřednictvím cestovní kanceláře Asiana. Pravidelně například přepravují české hokejové reprezentanty na utkání mistrovství světa. Letadly Českých aerolinií tak do České republiky přiletěly například i poslední zlaté medaile ze šampionátu ve Vídni v roce 2005. České aerolinie jsme zvolili k přepravě české hokejové reprezentace především proto, že dokážou nabídnout vysoký standard služeb, na který jsou hokejisté zvyklí, řekla Karin Waliczková, supervizorka cestovní kanceláře Asiana.

Kromě Channel One Cupu budou České aerolinie hokejisty, v tomto případě české a finské, přepravovat také na další ze série Euro Hockey Tour na únorové LG Hockey Games do Stockholmu. České aerolinie si velice váží důvěry, kterou jim hokejový reprezentační tým opakovaně projevuje. Naše společnost se proto snaží náročným požadavkům sportovců vycházet vstříc a nabízet jim služby v co nejvyšší kvalitě. Sice malým dílem, přesto se tak máme možnost podílet na jejich dokonalé přípravě na utkání, poznamenal ředitel charterů Českých aerolinií Zdeněk Prejzek. Kromě českého národního hokejového týmu přepravují České aerolinie pravidelně také například irskou rugbyovou reprezentaci nebo italské fotbalové kluby a řadu dalších sportovců.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).