Credium - takový byl rok 2006

Praha, 28.3. 2007 - Rok 2006 byl v mnoha ohledech pro společnost Credium, a.s. klíčovým. Nejen proto, že jsme změnili jméno z ČP leasing, který působil na trhu v České republice od roku 1997, ale hlavně z důvodů zásadních změn pokud jde o majitele a management společnosti.

Sdílet

Jaký tedy byl rok 2006? Bezesporu úspěšný. Změna názvu z ČP leasing na Credium v červnu 2006 neměla dopad na obchod. Společnost dosáhla navýšení financované částky meziročně o 42%. Celkový objem pořizovacích cen předmětů financování je 5100 mil Kč.

Zaznamenali jsme nárůst počtu uzavřených smluv o 33% z 7 642 na 10 139 a navýšení objemu obchodů ve spotřebitelském úvěru – meziročně 3,5×. Dále v roce 2006 bylo dosaženo objemu obchodů téměř za 400 mil Kč v produktu operativní leasing

Vedle finančních produktů, jsme rozvíjeli i další služby, které nabízíme našim klientům. V roce 2006 jsme rozšířili nabídku pojištění z jednoho smluvního partnera, kterým byla Česká pojišťovna, o další tři přední hráče na našem pojistném trhu: Allianz, Generali Pojišťovnu a Kooperativu.

Pro rok 2007

Se chceme zaměřit na posílení regionálních zastoupení Credium. Začínáme otevřením pobočky v Hradci Králové v březnu 2007. Současně se zkvalitňováním sítě budeme rozvíjet i kvalifikační předpoklady našich pracovníků.

V roce 2007 se budou se společností Credium setkávat zájemci o koupi vozů se značkou Fiat a Alfa Romeo, jako s kmenovou leasingovou společností těchto dvou automobilek.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).