Hlavní navigace

ČRa zahajují prodej služby Bluetone Premium ADSL – první ADSL služby na trhu bez podmínky paušálu za telefonní linku

(Praha, 12. července 2005) – České radiokomunikace v těchto dnech zahájily prodej první služby vysokorychlostního připojení k internetu ADSL pod značkou Bluetone Premium ADSL, kdy zákazník již nemusí současně platit paušál za telefonní linku od Českého Telecomu. Tuto službu poskytují České radiokomunikace na vlastní infrastruktuře na základě zpřístupnění účastnického vedení (tzv. Local Loop Unbundling). Služba je určena zejména pro domácnosti a domácí kanceláře, které používají e-mail a internet k práci i zábavě skutečně bez omezení a bez faktur za telefonní linku od ČTc.

Sdílet

Zákazník, který se rozhodne převést domácí telefonní linku na ČRa a neplatit tak dominantnímu operátoru paušální poplatky, má nyní možnost získat cenově výhodný rychlý internet s možností telefonovat za výhodné tarify bez paušálních poplatků za volání. Pro zákazníky je navíc připravena akční nabídka: zákazníci, kteří objednají službu do 31. srpna 2005, budou mít připojení k internetu v prvních dvou měsíčních fakturách za nulový paušál.

Bluetone Premium ADSL nabízí rychlý a skutečně neomezený přístup k Internetu. Zákazník totiž platí jen to, co skutečně provolá. uvedl k zahájení prodeje Miroslav Semrád, marketingový ředitel ČRa. Dodal, že hlavní výhodou pro zákazníky je bezproblémový přístup k neomezenému internetu a možnost využívat jen kombinaci internet/mobilní telefon, kterou řada z nich preferuje, neboť Premium ADSL zákazníkům umožní připojení i bez využití hlasových služeb. Služba je poskystována v agregaci 1:20, neimplementuje FUP a je zcela bez množstevních limitů.

Pro zřízení služby Bluetone Premium ADSL je nutné vlastnictví telefonní linky Českého Telecomu a dostupnost služby v dané lokalitě (dostupnost služby na konkrétním telefonním čísle lze zjistit na www.bluetone.cz). Pokud zákazník prozatím není v lokalitě, která je pokrytá službou Bluetone Premium ADSL, má možnost využít jinou adekvátní službu, do doby než se pokrytí rozšíří (Např. služby Bluetone Classic ADSL, Bluetone WiFi, Bluetone Angel). Pro zákazníky, kteří prozatím nechtějí telefonní linku převádět, pak ČRa nabízejí variantu s rychlým internetem bez limitů a omezení za nižší cenu. Zákazník má tak možnost se rozhodnout o zrušení telefonní linky později.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).