Hlavní navigace

ČRa zahájily spolupráci se společností AAC na prodeji služby Bluetone Internet Profesionál

České radiokomunikace v těchto dnech zahájily ve spolupráci se společností AAC, která je v současné době největším prodejcem osobních počítačů v ČR prodej hlasových a internetových služeb Bluetone Internet Profesionál. Tato služba zahrnuje ADSL připojení, možnost volby operátora a bezdrátový telefon zdarma. Společnost AAC se tak stala partnerem Českých radiokomunikací a Bluetone Internet Profesionál bude nabízet přes svojí prodejní síť koncovým zákazníkům.

Sdílet

Spolupráce nám umožní rozšíření prodejních kanálů a zajímavý způsob prodeje nové služby. Především však se naše služby dostanou blíže k zákazníkům a my jim poskytneme internet dodaný „na klíč“ až do domu, včetně následného servisu. Zákazník tedy nemusí mít obavy z obtížné instalace a nastavení, které je součástí služby zdarma. uvedl Miroslav Semrád, marketingový ředitel ČRa. Cílem spolupráce je také nabídnout zájemci kompletní zákaznický balíček. To znamená, že nový klient může zakoupit počítač a zároveň dostat hlasové a internetové služby, uvedl ke spolupráci s AAC Ing Jaromír Charvát, ředitel úseku telekomunikačních služeb ČRa.

V rámci zmíněného balíčku mohou nabídnout zájemcům, kterými jsou především menší firmy s počtem cca 5 zaměstnanců dovoz počítače a software spolu s instalací zdarma. Zákazník také bude mít přístup ke službě Bluetone OnLine a službě Bluetone Info, díky které má k dispozici archív časopisů vydavatelství Computer Press: Connect, Biz, Computer, Osobní finance a Mobility. Na prodeji Bluetone Internet Profesionál a podpoře zákazníků přímo na místě se bude podílet 42 partnerů společnosti AAC, jejichž síť pokrývá celou Českou republiku. Zárukou kvality služeb Bluetone je i certifikát ISO 9001:2000, který ČRa obdržely v minulém roce.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).