Hlavní navigace

ČRa zahájily prodej služby Bluetone Internet Profesionál

(Praha, 20. dubna 2005) - České radiokomunikace dnes zahájily prodej hlasové a internetové služby Bluetone Internet Profesionál, určené především pro domácí kanceláře, živnostníky a malé firmy. Služba Bluetone Internet Profesionál přinese zákazníkům za příznivou cenu trvalé připojení k rychlému internetu bez limitu přenesených dat a doby připojení prostřednictvím ADSL, instalaci zcela zdarma, čímž zákazník ušetří přibližně 2500 Kč, možnost volby operátora a současné používání telefonu a internetu s bezdrátovým telefonem zdarma.

Sdílet

Služba Internet Profesionál přinese zájemcům nejen nové obchodní příležitosti a kontakty pro firmu ale umožní jim i rychlý a pohodlný přístup k velkému množství pro podnikání užitečných informací, prohlásil Ing. Jaromír Charvát, ředitel úseku telekomunikačních služeb ČRa. Dodal, že v rámci Internet Profesionál je pro zákazníky připravena i řada výhod a bonusů. Uživatelé budou mít například zvýšenou technickou podporu – zdarma k dispozici odbornou technickou pomoc po telefonu, kredit na volání 200kč měsíčně, či moderní bezdrátový telefon s dosahem až 300m, uvedl ředitel Charvát.

Služba Bluetone Internet Profesionál nabízí zákazníkům výhodnou cenu za internet i telefon dohromady. Například při variantě 1024/256 kb/s jsou měsíční paušální náklady oproti jiným poskytovatelům obdobných služeb řádově o stovky korun nižší a činí 2257 Kč bez DPH. Srovnání jednorázových nákladů na zřízení služby pak zákazníka vyjde přibližně o 2000 Kč levněji, než při zřízení srovnatelných služeb. Stejně tak poskytuje Internet Profesionál i nejvýhodnější ceny za volání na mobilní telefon a do zahraničí.

Zájemci o službu Bluetone Internet Profesionál mohou ocenit především spolehlivost a vysokou úroveň podpory provozu a flexibilitu v realizovaných řešeních. Služby, které ČRa nabízejí, se tím stávají zajímavé také pro segment Soho (domácí kanceláře a telekomunikačně náročné domácnosti). Zárukou kvality služeb Bluetone je i certifikát ISO 9001:2000, který ČRa obdržely v minulém roce.

Další informace naleznete na www.bluetone.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).