Hlavní navigace

ČPP vychází vstříc svým klientům

ČPP v rámci podpory nabídky svých produktů výrazně posílila komunikaci s našimi stávajícími i potenciálními klienty. V rámci marketingové kampaně s názvem „SUPER AKCE“, kterou naši občané zcela jistě zaznamenají na billboardech po celém území České republiky, přichází na trh se zajímavými slevami. Cílem kampaně je především rozšíření a zkvalitnění péče o klienta.

Sdílet

Současně je to také významný krok směrem k využití výhod tzv. cross-sellingu, v rámci kterého chceme stávajícímu kmeni našich zákazníků nabízet další škálu pojistných produktů. Nabízené slevy se týkají segmentu úrazového pojištění, pojištění majetku osob, povinného ručení a havarijního pojištění motorových vozidel.

Úrazové pojištění s 10% slevou

Pro klienty, kteří uzavřou nové úrazové pojištění s běžně placeným pojistným v době od 5.3. do 30.4.2007 (rozhodující je datum sjednání uvedené na smlouvě) je připravena 10% sleva pro pojistníka. Tuto slevu získává na celou dobu trvání pojištění při uzavření pojistné smlouvy „Úrazové pojištění s Filipem PLUS“ nebo „Úrazové pojištění s Filipem VARIANT“, s pojistnou dobou maximálně 5 let. Tyto produkty jsou součástí produktové nabídky naší pojišťovny a nabízejí široké krytí rizika úrazu.

Pojištění majetku občanů s 10% slevou

Klientům, kteří mají u naší pojišťovny uzavřenu smlouvu o životním pojištění, nebo si ji v nejbližších dnech hodlají uzavřít, je připravena nabídka 10% slevy na pojištění majetku a odpovědnosti občanů. Tato nabídka čeká na pro všechny naše stávající klienty, ale také zejména na nové zákazníky, kteří navštíví naše pobočky v termínu od 5.3. do 30.4. tohoto roku. Stejná nabídka 10% slevy na smlouvu pojištění majetku občanů platí pro klienty ČPP, kteří mají uzavřenu, nebo v uvedené lhůtě uzavřou smlouvu na povinné ručení.

Povinné ručení – sleva 5 % při roční platbě

Značně delší lhůta od 5.3. do 30. 6. 2007 je k dispozici našim novým klientům, kteří si u naší pojišťovny uzavřou smlouvu na povinné ručení s ročním placením pojistného. Pro nové pojistníky, kteří v uvedeném časovém rozmezí navštíví přepážky naší pojišťovny, je zde připravena nadstandardní sleva ve výši 5 %.

Havarijní pojištění – sleva 5 % při roční platbě

V rámci naší „slevové“ kampaně budeme nabízet a přiznávat pojistníkům 5% trvalou slevu z pojistného při uzavření nové individuální smlouvy havarijního pojištění s ročním placením pojistného. V rámci této kampaně platí naše nabídka podobně jako u povinného ručení od 5.3. do 30.6.2007.

Sleva pro podnikatele při sjednání havarijního pojištění – sleva 5 %. V naší široké nabídce slev samozřejmě nezapomínáme ani na podnikatele, pro které je v rámci naší kampaně připravena rovněž trvalá sleva 5% z pojistného při uzavření nové individuální smlouvy na havarijní pojištění. V rámci této kampaně budeme slevy nabízet a přiznávat pojistníkům – podnikatelům, kteří se rozhodnou uzavřít novou smlouvu v termínu od 5.3. do 30.6.2007.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).