Hlavní navigace

ČPP CHAT 07

3.7.2006 se Česká podnikatelská pojišťovna,a.s.(ČPP) stala první pojišťovnou, jejíž složenky lze platit na terminálech společnosti SAZKA . Klienti ČPP mohou využít celkem 4500 sběren společnosti SAZKA , výjimku tvoří terminály umístěné na pobočkách České pošty . Po uhrazení platebního dokladu a zaplacení transakčního poplatku obdrží klient potvrzení o platbě a doklad o zaplacení transakčního poplatku. Systém je v provozu každý den od 01:15 do 24:00 hodin , avšak v závislosti na otevírací době jednotlivého prodejního místa . Transakční poplatek činí pouze 15 Kč.

Sdílet

Klient může platbu uhradit pomocí čárového kódu, který je vytištěn na platebním dokladu / faktuře zasílané pojišťovnou nebo kódu, jež si klient vytiskne při on-line sjednání pojistky v internetové aplikaci společnosti ČPP. Pojistné můžou zákazníci rovněž hradit pomocí platebního tiketu, jež je k dispozici v každé sběrně společnosti SAZKA .

Touto formou lze zaplatit nejen všechna standardně sjednávaná pojištění, ale i Povinné ručení, Cestovní pojištění a Pojištění odpovědnosti, které můžete všechny uzavřít on-line na www.cpp.cz. Druhou korporací , jejíž služby mohou zákazníci platit přes sběrny SAZKY je energetická skupina ČEZ.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).