Hlavní navigace

Česká pojišťovna koordinuje likvidaci škod po havárii českého autobusu v Rakousku s Generali Slovensko

Likvidace náhrady škod provozovatele třebíčského autobusu, který se slovenskými studenty havaroval v nedělních ranních hodinách na rakouské dálnici A2 nedaleko Grazu, probíhá i na české straně.

Sdílet

Povinné ručení vozidla kryje Česká pojišťovna, cestovní pojištění zase Generali Slovensko. Vzhledem k tomu, že ČP je společně s Generali Slovensko součástí mezinárodní pojišťovací skupiny Generali PPF Holding, stala se právě tato pojišťovna také zástupcem likvidací v rámci tohoto případu pro Českou pojišťovnu na Slovensku.

Česká pojišťovna tento případ intenzivně sleduje a od začátku je v kontaktu s provozovatelem havarovaného autobusu. Vzhledem k závažnosti případu jsme vyčlenili na tuto škodu specialistu a hned, jak získáme potřebné podklady, začneme s okamžitým vyplácením náhrady škody.

Abychom vyšli maximálně vstříc zraněným Slovákům a ušetřili jim náklady na komunikaci s Českou pojišťovnou, domluvila se ČP a Generali Slovensko, že právě tato pojišťovna bude zastřešovat i komunikaci mezi Českou pojišťovnou a zraněnými studenty.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).