Hlavní navigace

Commercial Union, životní pojišťovna, a.s. vybrala novou reklamní a komunikační agenturu

Sdílet

Novou reklamní a komunikační agenturou společnosti Commercial Union, životní pojišťovna, a. s. se stala agentura KASPEN. Výběrové řízení, kterého se vedle vítězné agentury zúčastnily Bison & Rose, MAYER Advertising a LEAD Advertising bylo ukončeno dne 2. října 2002.

Hlavním úkolem agentury KASPEN bude příprava a realizace strategické komunikace související s připravovanou změnou jména společnosti, zaměření na maximální podporu přímých obchodních aktivit a veškeré komunikační aktivity. Prvním společným projektem bude propagace a komunikace změny názvu společnosti, ke které dojde na přelomu roku.

Austin Kimm, nový předseda představenstva a budoucí generální ředitel Commercial Union, životní pojišťovna, a. s. k rozhodnutí řekl: „Agentura KASPEN nejlépe pochopila naši filosofii, cíle a cesty, kterými chceme dosáhnout podstatného zlepšení našich obchodních výsledků a tržního podílu v následujícím období a svojí prezentací nás přesvědčila o tom, že právě tato agentura je tou nejvhodnější pro naši společnost.“

Dle vyjádření pana Roberta Peňažky, ředitele agentury KASPEN, „spolupráce s renomovanou finanční institucí, jakou nesporně společnost Commercial Union, životní pojišťovna, a.s. je, na náš tým klade nové požadavky jak organizační, tak na kvalitu know how a přirozeně nás posune do pomyslného druhého patra našeho vývoje. Vzhledem k filozofii značky a prioritám nového managementu, věřím, že se nám společně podaří rozvířit někdy až těžkopádné komunikační vody v kategorii financí a naplnit klientovy růstové cíle.“

Agentura KASPEN je česká, nezávislá komunikační agentura, která byla založena počátkem roku. Mezi klíčové klienty patří společnosti a značky Maxxium Czech (Metaxa, Bols, Jaegermeister, Kilbeggan, Cointreau a d.), nejvýznamnější alternativní telekomunikační operátor GTS, internetový portál Centrum.cz, nákupní centrum 2. generace Metropole Zličín a slovenská značka nápojů Vinea.

Commercial Union, životní pojišťovna, a. s. působí v České republice od roku 1997 a specializuje se na investiční životní pojištění. Za I. pololetí roku 2002 dosáhla předepsaného pojistného ve výši 162,2 Mil. Kč, což představuje nárůst téměř 32 % oproti stejnému období roku 2001. Commercial Union, životní pojišťovna, a. s. je 100% dceřiná společnost Aviva plc. (dříve známé jako CGNU plc.) – největší britské pojišťovací skupiny a jedné z největších životních pojišťoven v Evropě s významnou pozicí na světových trzích. Aviva je sedmou největší světovou pojišťovnou podle hrubého předepsaného pojistného. Těžiště činnosti spočívá v dlouhodobých spořících programech, správě fondů a všeobecném pojištění. Celosvětové přijaté pojistné a investice retailu za rok 2001 představují částku ve výši 28 mld. britských liber a skupina spravovala k 30. 6. 2002 aktiva ve výši více než 214 mld. britských liber.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).