Hlavní navigace

COFIDIS podpořil občanské sdružení Život bez bariér v Nové Pace finančním darem

[Tisková zpráva] Celkem 5 zaměstnanců chráněné dílny se zdravotním postižením se v minulých měsících díky daru zúčastnilo specializovaného kurzu zaměřeného na výrobu forem na keramické výrobky. Tato keramika je pak nabízena k prodeji na různých akcích.

Sdílet

„Když jsme zvažovali, jakým způsobem pomoci, velmi se nám líbila myšlenka podpořit takové projekty, které vedou k rozvoji soběstačnosti lidí v chráněných dílnách. Tyto aktivity korespondují se sdělením naší společnosti: Pomáháme realizovat Vaše přání,“ říká Marie Slepánková, marketingový specialista společnosti COFIDIS.

„Velmi si vážíme jakékoliv pomoci našich sponzorů. Kromě možnosti přivýdělku si totiž naši zaměstnanci pracovními činnostmi upevňují motorické schopnosti a rozvíjí své dovednosti, které využívají při práci s různým druhem materiálu,“ říká Jitka Fučíková, zakladatelka a jednatelka sdružení.

Výrobky chráněné dílny jsou kromě internetových stránek sdružení každý rok prezentovány na různých akcích jako je např. Jičín, město pohádky, Kopidlenský kvítek nebo v Mikulášském charitativním bazaru v Praze.Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).