Hlavní navigace

ČMSS má pro klienty šekovou knížku

Sdílet

Největší česká stavební spořitelna ČMSS připravila pro své klienty Šekovou knížku 2003 s poukazy na slevu zboží a služeb u vybraných partnerů ČMSS.

Každý klient ČMSS, který v období od 1. července do 31. října 2003 uzavře smlouvu o stavebním spoření nebo žádost o poskytnutí úvěru ze stavebního spoření nebo překlenovacího úvěru, získá kromě všech výhod stavebního spoření také

Šekovou knížku 2003

S využitím Šekové knížky 2003 lze výrazně ušetřit při pořizování bytových a zahradních potřeb, nákupech zájezdů, sjednávání nejrůznějších typů pojištění, nákupu elektrospotřebičů či oděvů.

Slevové poukázky je možné uplatnit až do konce ledna 2004. S jejich využitím lze ušetřit až několik tisíc korun!

Šeková knížka obsahuje navíc ještě i poukázku na Kartu klienta ČMSS, která opravňuje k zvýhodněnému nákupu stavebního materiálu, potřeb, zařízení a služeb pro bydlení u více než 2,5 tisíc specializovaných obchodníků v celé ČR. Po vyplnění poukázky obdrží klient Kartu klienta zcela zdarma.

ČMSS je největší stavební spořitelna na českém trhu. Má rozhodující podíl na trhu jak v počtu smluv o stavebním spoření, tak i v oblasti úvěrů ze stavebního spoření a překlenovacích úvěrů. Za svůj komplexní klientský servis získala ČMSS v roce 2002 titul „Stavební spořitelna roku“.

Praha, 18. června 2003

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).