Hlavní navigace

ČMPF nabízí klientům slevy na cestování a další benefity

Sdílet

Českomoravský penzijní fond, a.s. nabízí svým klientům i v roce 2003 řadu výhod. Mezi výrazné letošní benefity patří nabídka slev na cestování s CK Globtour Praha. Cestovní kancelář Globtour Praha patří mezi nejvýznamnější cestovní kanceláře v ČR a poskytuje účastníkům ČMPF 5% slevu na všechny zájezdy nabízené z aktuálních katalogů pro rok 2003.

Dalšími výhodami účastníků penzijního připojištění u ČMPF nadále zůstává 5–7% sleva na zájezdy cestovní kanceláře AAA internet-travel.cz s.r.o., provozovatele cestovatelského serveru www.jedu.cz, zvýhodněný postžirový účet u Poštovní spořitelny, 10 % sleva na pojištění rodinných domků, domácností a rekreačních objektů, zvýhodněné cestovní pojištění u ČSOB Pojišťovny a zdarma Karta mládeže EURO< pro nové účastníky ve věku do 26 let. Karta mládeže nabízí výrazné slevy při cestování v ČR a dalších 30 zemích Evropy.

Objem aktiv ČMPF k 31.12. 2002 přesáhl 7 mld. Kč, objem prostředků na účtech účastníků přesáhl 6,6 mld. Kč. Akcionáři ČMPF jsou ČSOB (83,5%) a ČSOB Pojišťovna (16.5%).

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).