Hlavní navigace

CitiOne – Nový osobní účet Citibank

Citibank a. s. uvádí v těchto dnech na trh nový CitiOne osobní účet. Jedná se o zajímavou kombinaci běžného a spořícího účtu, kdy na výhodně úročený spořící účet není vázána žádná výpovědní doba, takže klient má naspořené peníze neustále k dispozici a může si je v případě potřeby kdykoliv bez sankcí vybrat.

Sdílet

Možnost vybrat si peníze ze spořicího účtu kdykoliv a bez sanknčího poplatku je na našem trhu ojedinělá, a to především v kombinaci s mimořádným úročení. Zavedením této služby jsme chtěli reagovat na potřeby našich klientů – dosáhnout vyššího zhodnocení úspor než nabízejí spořicí či termínované účty, ale zároveň mít peníze v případě potřeby kdykoliv k dispozici, objasnila Martina Lovčíková, manažerka depozitních produktů Citibank.

Základ CitiOne tvoří běžný účet s telefonním a internetovým bankovnictvím, mezinárodní platební karta Maestro a měsíčně dva bezplatné výběry z jakéhokoliv bankomatu v ČR. K účtu je navíc možné nastavit automatický trvalý příkaz, který realizuje převody mezi běžným a spořícím účtem podle předem definovaných kritérií klienta. Automatické převody se uskutečňují nejen z běžného účtu na spořící, který nabízí vyšší zhodnocení, ale rovněž ze spořicího účtu na běžný účet.

CitiOne účet nabízí v současné době jedno z nejvyšších zhodnocení na trhu depozitních produktů. Vklad je úročen v pásmech, nejvyšíš zhodnocení 2 % p.a. získá klient v pásmu již od 300.000 korun.

Účet je veden zdarma při zůstatku vyšším než 200.000 korun (kombinace zůstatku na běžných, spořicích, termínovaných účtech a investicích). Navíc, pokud si zájemce založí CitiOne účet do 31.7. 2004 a začne ho aktivně používat, dostane od Citibank prémii v podobě jednorázového vkladu ve výšši 1.000 korun. Zájemce rovněž může zažádat k účtu o kreditní kartu, která je v současné době nabízena na rok zdarma.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).