Hlavní navigace

Citibank snižuje úrok u osobní půjčky

Citibank, člen finanční skupiny Citigroup, přichází se snížením úrokových sazeb Citibank osobní půjčky. Citibank rovněž připravila speciální nabídku pro vybrané profese (učitele, inženýry a jiné) a zaměstnance vybraných podniků (podniků spolupracujících se Citibank, IT firem a jiných).

Sdílet

půjček nad 200 tisíc korun činí nejnižší úroková sazba 10,9 % a je tak jednoznačně jednou z nejvýhodnějších podmínek na trhu. V rámci speciální nabídky je pak úroková sazba ještě o dvě procenta nižší – nejnižší úroková sazba je 8,9%. U úvěrů nižších než 200 tisíc korun dosahuje teď minimální úroková sazba výše 13,9%, respektive 11,9%.

Snížením úrokové sazby jsme dosáhli vysoce výhodné nabídky i v konkurenci zajištěných úvěrů. Maximální jednoduchost procesu získání půjčky ve spojení s velmi výhodnou cenou činí ze Citibank osobního půjčky ojedinělý produkt na českém trhu – nabízíme finanční řešení bez nutnosti udat účel, získat ručitele či zřídit běžný účet u Citibank, to vše s minimálními nároky na dokumentaci a možností získat informace o výši úvěru a splátce snadno a pohodlně po telefonu, říká Martina Dobešová, produktová manažerka Citibank a.s.

Citibank v současné době nabízí bezkonkurenčně nejvyšší nezaručený bezúčelový úvěr. Ten může dosáhnout až výše l miliónu korun, zatímco maximální výše nezajištěného úvěru se na trhu pohybuje obvykle kolem 100 tisíc korun.

Za poslední rok stoupl objem úvěrů poskytnutých Citibank a.s. českým domácnostem o 20%. Přitom nejrychleji rostl zájem o úvěry na vyšší částky.

Citibank osobní půjčka je nezaručený bezúčelový úvěr od 20 tisíc do 1milionu korun se splatností od 6 do 48 měsíců. Žadatel o úvěr nemusí mít u Citibank účet a může se pojistit proti neschopnosti splácet úvěr z důvodu smrti, invalidity nebo pracovní neschopnosti. Další informace je možné zjistit na nepřetržité telefonní službě CitiPhone 844 888 844.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).