Hlavní navigace

Citibank ruší poplatek za předčasné splacení úvěru

S platností od 1. dubna ruší Citibank poplatek za předčasné splacení úvěru. Zrušení tohoto poplatku je v souladu se strategií Citibank, jejíž hlavní důraz je kladen na neustálé zvyšování kvality produktů a služeb.

Sdílet

Naší snahou je poskytnout klientům služby na nejvyšší úrovni, služby, které plně odpovídají jejich potřebám, požadavkům, jsou v jejich zájmu. Účtování poplatku za předčasné splacení úvěru není z našeho pohledu v zájmu klienta, ale v zájmu banky. Proto jsme se rozhodli tento poplatek zrušit, uvedl ředitel divize retailového bankovnictví Bert Pijls.

Citibank nabízí spotřebitelský úvěr od 20 tisíc do 600 tisíc korun se splatností od 6 do 60 měsíců a s úrokovou sazbou od 8,9 % p.a. Úvěr lze získat bez ručitele, bez udání účelu a bez nutnosti zřízení běžného účtu u Citibank.

K úvěru lze sjednat pojištění proti neschopnosti splácet úvěr z důvodu smrti, invalidity nebo pracovní neschopnosti delší 30ti dnů. Informace o výši úvěru, kterou může zájemce získat, včetně přesného stanovení výše splátek, poskytuje Citibank 24 hodin denně na lince 844 888 844.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).