Hlavní navigace

Citibank ruší poplatek za předčasné splacení úvěru

S platností od 1. dubna ruší Citibank poplatek za předčasné splacení úvěru. Zrušení tohoto poplatku je v souladu se strategií Citibank, jejíž hlavní důraz je kladen na neustálé zvyšování kvality produktů a služeb.

Doba čtení: 1 minuta

Naší snahou je poskytnout klientům služby na nejvyšší úrovni, služby, které plně odpovídají jejich potřebám, požadavkům, jsou v jejich zájmu. Účtování poplatku za předčasné splacení úvěru není z našeho pohledu v zájmu klienta, ale v zájmu banky. Proto jsme se rozhodli tento poplatek zrušit, uvedl ředitel divize retailového bankovnictví Bert Pijls.

Citibank nabízí spotřebitelský úvěr od 20 tisíc do 600 tisíc korun se splatností od 6 do 60 měsíců a s úrokovou sazbou od 8,9 % p.a. Úvěr lze získat bez ručitele, bez udání účelu a bez nutnosti zřízení běžného účtu u Citibank.

K úvěru lze sjednat pojištění proti neschopnosti splácet úvěr z důvodu smrti, invalidity nebo pracovní neschopnosti delší 30ti dnů. Informace o výši úvěru, kterou může zájemce získat, včetně přesného stanovení výše splátek, poskytuje Citibank 24 hodin denně na lince 844 888 844.