Hlavní navigace

Citibank prodlužuje do konce října zvýhodněnou nabídku pro nové zájemce o kreditní kartu

Citibank a.s., člen finanční skupiny Citigroup, prodlužuje z důvodu vysokého zájmu do konce října akci „Kreditní karta zdarma“. Zájemci tak mohou do 31. října 2004 získat kreditní kartu Citibank prakticky bez poplatků. Za stříbrnou kartu zaplatí klient 250 korun místo obvyklé tisícovky a 500 korun pak bude stát zlatá Citibank kreditní karta místo běžných 2000 korun. Navíc, pokud klient prostřednictvím své kreditní karty během prvních tří měsíců utratí alespoň 3000 korun, bude mu vrácen i tento snížený poplatek za vedení karty. Klient, který splní podmínky této mimořádné nabídky, tak získá Citibank kreditní kartu na rok zdarma.

Sdílet

Současně mají noví majitelé Citibank kreditních karet možnost, také do konce října 2004, získat zdarma až 3 dodatkové karty, které jsou přímo navázány na základní kreditní kartu. Za stříbrnou dodatkovou kartu tak klient ušetří 500 korun a za zlatou dodatkovou kartu 1000 korun ročního poplatku. Dodatkové karty sdílí kreditní limit s kartou základní, stejně jako všechny ostatní výhody Citibank kreditní karty. Nespornou předností dodatkových karet je možnost nastavit jejich maximální měsíční individuální limit.

Citibank kreditní karta poskytuje mezi obdobnými produkty na trhu bezkonkurenčně nejdelší bezúročné období – 51 dnů. Karta obsahuje několik důležitých ochranných prvků znesnadňující její zneužití. Na horní straně nese fotografii majitele a natištěný podpis, s nímž se nedá manipulovat.

S více než 180 miliony vydaných bankovních kreditních karet je Citibank největším vydavatelem kreditních karet na světě. Citibank kreditní karta je přijímána ve více než 40 000 obchodech v České republice a jejich počet denně roste. Po celém světě jsou Citibank kreditní karty přijímány u více než 25 milionů obchodníků.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).