Hlavní navigace

Citibank nabízí nejdostupnější úvěr pro lékaře

Citibank a.s. připravila od 6. listopadu 2006 unikátní nabídku úvěrů pro lékaře. Půjčku mohou využít lékaři na cokoli, tedy například od zařízení nově vzniklé praxe až po své privátní účely. Citibank se díky výhodnosti nabídky stává silným partnerem zdravotnických subjektů. Uvedením úvěru pro lékaře rozšiřuje banka stávající spektrum produktů a služeb určených vybraným nezávislým profesím, jakými jsou například notáři, advokáti či lékaři vybraných oborů (neurologové, kardiologové, zubaři, gynekologové a oční lékaři).

Sdílet

Vyřízení úvěru pro lékaře je díky minimální nárokům na dokumentaci velice snadné. „Lékařům všichni důvěřujeme, když jde o naše zdraví. Citibank jim ale také důvěřuje i když jde jen o peníze. Proto nabízíme všem lékařům půjčku bez udání účelu a s minimálním počtem požadovaných dokumentů. U Citibank stačí lékařům předložit občanský průkaz a kopii diplomu, v případě privátních lékařů doložit osvědčení příslušné komory k výkonu soukromé praxe. Na rozdíl od konkurence nepožadujeme ani doložení smlouvy s pojišťovnou, ani zajištění úvěru ani například doklad o počtu pacientů podle kartotéky. Vztah s našimi klienty je založen na vzájemné důvěře,“ uvedl ředitel retailového bankovnictví Bert Pijls.

Úvěr pro lékaře je výhodně úročen, zájemce neplatí žádné poplatky za vedení úvěrového účtu ani za předčasné splacení úvěru. Je určený jak pro lékaře s privátní praxí, tak lékaře – zaměstnance. Maximální úvěrová rámec je 1 milión korun, úroková sazba začíná od 8,9 % p.a. (RPSN od 9,67%).

Při žádosti o úvěr není nutné zřizovat si u Citibank běžný účet. Výhodou je možnost pojistit si splácení úvěru pro případ pracovní neschopnosti, invalidity či eventuálně ztráty zaměstnání (pro lékaře zaměstnance). Způsobů, jak mohou zájemci o úvěr oslovit Citibank, je několik – přes on-line formulář na internetových stránkách www.medipujcka.cz, na infolince 844 222 666 nebo na pobočkách Citibank.

Hlavní výhody Citibank úvěru pro lékaře:

  • možnost použít úvěr na cokoliv, od zařízení stávající či nově vzniklé praxe až po privátní potřeby lékařů;
  • minimální požadavek na dokumentaci – pouze OP,doklad o osvědčení příslušné komory k výkonu soukromé praxe resp. diplom
  • není nutné žádné zajištění
  • vysoký úvěrový rámec – až 1 milión korun
  • nízká úroková sazba – už od 8,9% p.a. (od RPSN 9,67%)
  • nulové poplatky za vedení úvěrového účtu
  • žádné sankce za předčasné splacení úvěru
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).