Hlavní navigace

Citibank individuální program splátek – jedinečná služba určená majitelům Citibank kreditních karet

Citibank a.s., člen finanční skupiny Citigroup, rozšiřuje nabídku svých služeb pro majitele Citibank kreditních karet. Jedná se o službu Citibank individuální program splátek, která je na českém trhu zcela ojedinělá.

Sdílet

Tato služba kombinuje výhody kreditní karty a běžné občanské půjčky. Zaplatí-li klient v obchodě částku nad 10.000 korun, může kdykoliv později prostřednictvím CitiPhone linky zažádat u této částky o Individuální program splátek. Poté si zájemce vybere výši splátek, která mu vyhovuje, a dobu splácení. Půjčku lze přitom splatit až do jednoho roku. Vyřízení tohoto jedinečného typu úvěru se provádí telefonicky a zájemce o něj nemusí platit bance žádné poplatky za jeho schválení ani za jeho vedení. Úroková sazba této půjčky ve výši 18 % p. a. je navíc výrazně nižší než běžná sazba u kreditních karet.
V současné době, kdy Citibank nabízí kreditní kartu na rok zdarma, tak patří tato půjčka k nejlevnějším na trhu, neboť její roční průměrná sazba nákladů činí 18 % p. a.

Zavedením nové služby Citibank individuální program splátek vycházíme vstříc klientům, kteří již vlastní Citibank kreditní kartu a plánují uskutečnění větších nákupů, jako je nákup elektroniky, domácích spotřebičů či rodinné dovolené. Nabízíme tak klientům zcela ojedinělou možnost nejdříve zboží na úvěr nakoupit, a pak si teprve u banky půjčku administrativně zařídit. Díky tomu klient uspoří čas, neboť půjčku lze vyřídit po telefonu z pohodlí domova, ale také peníze, protože půjčka je poskytnuta za zvýhodněnou úrokovou sazbu, říká Abir Sengupta, produktový manažer kreditních karet Citibank.

Citibank individuální program splátek je možné bezplatně zavést u všech transakcí uskutečněných kdekoliv na světě prostřednictvím Citibank kreditní karty a přesahujících částku 10 000 Kč. Služba Citibank individuální program splátek není omezena pouze na jednu transakci. Při větším počtu podobných transakcí může mít klient souběžně i několik Citibank individuálních programů splátek.

Klienti mohou zažádat o Citibank individuální program splátek prostřednictvím služby CitiPhone kdykoliv v období od zúčtování transakce na klientově účtu do dne splatnosti výpisu ze Citibank kreditní karty. Současně mohou dále používat svou kreditní kartu až do výše kreditního limitu a za dodržení obchodních podmínek.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).