Hlavní navigace

Citibank - banka s nejlepší image

Bankou s nejlepší image byla v soutěži Rhodos 2004 zvolena Citibank a.s. “Velice si vážíme tohoto ocenění. Dokazuje to, že Citibank požívá ze strany svých klientů té nejvyšší důvěry a že naše jméno znamená stabilitu a záruku služeb na vysoké úrovni,“ uvedl Atif Bajwa, předseda představenstva a generální ředitel Citibank a.s. “Chtěl bych poděkovat všem našim klientům, zástupcům obchodní a veřejné sféry a našim obchodním partnerům za důvěru a uznání. Silná image je základem úspěchu každé firmy, je výsledkem nepřetržité snahy poskytovat služby na nejvyšší úrovni a představuje též značné investice vložené do vzdělávání zaměstnanců a do oblasti produktové inovace. Umístění na nejvyšší příčce potvrdilo náš závazek podporovat rozvoj českého bankovního trhu. Toto ocenění v nás ještě více posílilo rozhodnutí být nejlepším poskytovatelem bankovních služeb našim klientům privátního a firemního bankovnictví a klientům ze segmentu malých a středních podniků,” dodal Atif Bajwa.

Sdílet

O vítězství Citibank bylo rozhodnuto na základě telefonického průzkumu, do kterého se každý rok zapojuje 500 vrcholových manažerů z náhodně vybraných firem v celé České republice.
Cílem soutěže Rhodos 2004, která se uskutečnila letos již po osmé, je ohodnotit image jednotlivých společností a ve vybraných oborech výroby a služeb vybrat tři firmy s nejlepší image.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).