Hlavní navigace

Citibank a.s. představila projekt služeb pro svobodná povolání a živnostníky

Citibank a.s., člen skupiny Citigroup, dnes představila nový program, který je určen speciálně pro živnostníky a vykonavatele svobodných povolání. Balíček produktů obsahující účty, úvěrové produkty a věrnostní program umožňuje vybrat si z několika atraktivních cenových variant a redukuje na minimum administrativní zátěž.

Sdílet

Citibank nabízí služby a finanční produkty pro malé podniky od roku 1999 pod hlavičkou CitiBusiness. V tuto chvíli ale uvádíme na trh produkty šité na míru podnikatelům – jednotlivcům. V první fázi nabízíme nové služby platebního styku, tři typy úvěrů a pro věrné klienty předem schválený úvěr. říká Ladislav Kročák, ředitel divize Citibusiness, která se službami pro tento segment trhu zabývá.

Citibank profesní účet

Nabízí běžné služby tuzemského a zahraničního platebního styku, internetové bankovnictví a mezinárodní platební kartu s cestovním a úrazovým pojištěním (VISA Business Electron) zdarma. Klient má možnost si vybrat cenový program s vyšším poplatkem za vedení účtu a minimálními transakčními poplatky nebo program s nízkým poplatkem za vedením účtu a zpoplatněnými jednotlivými transakcemi.

Citibank profesní úvěry

Živnostníci mohou využít nezajištěného úvěru až do výše 1 milionu korun, úvěru s budoucí zástavou do výše 2 milionů korun nebo úvěru zajištěného nemovitým majetkem dokonce do 3 mil.. Citibank nabízí úvěrování provozního i investičního typu pro živnosti s obratem již od 750 000 korun ročně.

‘Věrnostní úvěr‘

Pro klienty, kteří využívají služeb Citibank alespoň 6 měsíců, připravila banka nezajištěný úvěr až do výše 500 000 korun. Tento úvěr bude banka zákazníkům, kteří se pro věrností program kvalifikují, nabízet automaticky a bude záležet na volbě klienta, zda nabídky bez zdlouhavého papírování a schvalovacích procedur využije.

Ačkoliv hlavním komunikačním kanálem mezi bankou a zákazníkem nadále zůstává telefonické a internetové bankovnictví, o prodej a servis se stará posílená celoplošná síť reprezentantů a bankovních odborníků, kteří jsou připravení uspokojit finanční potřeby klientů. Informace o nových službách dostanou zájemci v pobočkách banky a na telefonním čísle 233061700.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).