Hlavní navigace

Citi představuje CitiPůjčku - novinku v osobních půjčkách

[Tisková zpráva] CitiPůjčka je nový nezajištěný úvěr od Citibank, který zákazníkům nabízí konkurenceschopný úrok a možnost jednoduše a pohodlně získat půjčku. Klienti tak mohou realizovat své sny a přání rychleji, bez zbytečného papírování a nutnosti opustit svůj dům či kancelář.

Sdílet

Citibank představuje novou osobní půjčku s názvem CitiPůjčka. Její největší výhoda spočívá v jednoduchosti, a to jak jejího vyřízení, tak získání. CitiPůjčka je nezajištěný úvěr až do výše 400 000 Kč pro lidi zaměstnané na plný úvazek (a až do 1 000 000 Kč pro doktory a 600 000 Kč pro živnostníky). Zájemci o půjčku nepotřebují ručitele, ani jinou záruku, ani jakýkoliv účet u Citibank. Nemusí dokonce se svojí žádostí do banky, protože zástupci Citibank přijdou až za nimi kamkoliv a kdykoliv dle jejich přání.

"Citibank průběžně přichází s novými úvěrovými produkty propozičně upravenými podle aktuální strategie banky a především podle potřeb klientů. Jinými slovy řečeno, věnujeme velkou pozornost tomu, aby produkty a služby uváděné na trh byly pro klienty výhodné po stránce komfortu, bezpečnosti a flexibility,“ říká George Denisenko, ředitel úseku osobních úvěrů a kreditních karet, Citibank Česká republika.

Při žádosti o CitiPůjčku klienti potřebují pouze občanský průkaz a potvrzení příjmů, případně výplatní pásku. Citi vyřídí žádost do 24 hodin od chvíle, kdy banka dané dokumenty obdrží.

“Podmínky pro CitiPůjčku jsou velmi transparentní, nezahrnují žádné skryté poplatky ani provize,” dodává George Denisenko.

Úroky CitiPůjčky začínají už na 9,99 %. Splácení úroku lze zajistit jednoduše přes inkaso zřízené z aktuálního účtu, který může mít klient v jakékoliv bance v České republice.Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).