Hlavní navigace

Citi představila mobilní bankovnictví pro korporátní klientelu CitiDirect® BE Mobile umožní autorizovat platby přes mobilní telefon

[Tisková zpráva] Citigroup uvedla na trh novou službu CitiDirect® BE Mobile, díky které mohou klienti obdržet SMS notifikace a autorizovat platby pomocí mobilního telefonu.

Sdílet

V den spuštění byla aplikace dostupná pro více než 50 tisíc klientů a celkově pro 300 tisíc uživatelů po celém světě včetně všech korporátních klientů v České republice.

Nová aplikace, která byla vyvinuta Oddělením pro inovace v Dublinu, přináší základní funkcionalitu pro správu firemních účtů přímo do mobilních telefonů. Prostřednictvím CitiDirect BE Mobile mohou klienti obdržet SMS upozornění, která doplňují standardní oznámení zasílaná emailem a faxem. Služba zároveň umožní autorizovat všechny typy plateb podporované platformou pro online bankovnictví. Bezpečná aplikace CitiDirect BE Mobile tak nabízí alternativní možnost přístupu k účtu vedle tradičního osobního počítače.

Aplikace CitiDirect BE Mobile je flexibilní, bezpečné a jednoduché řešení, které klientům umožní provádět základní správu jejich firemních účtů i mimo kancelář. CitiDirect BE Mobile je v současné době k dispozici klientům ve 24 zemích a cílem je zpřístupnit ji pro klienty v celkem 100 zemích po celém světě. Mezi zeměmi, které již aplikaci CitiDirect BE Mobile klientům nabízejí, patří kromě České republiky také například Argentina, Bangladéš, Brazílie, Čína, Nigérie, Pákistán, Peru, Rumunsko, Srí Lanka, Jižní Afrika, Spojené arabské emiráty, Spojené státy americké a Zambie.


Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).