Hlavní navigace

Chytré investiční pojištění pro nejmenší od Generali

Generali Pojišťovna a.s. přichází s novým produktem Clever Invest JUNIOR, který umožňuje výhodné spoření pro dítě ve věku 0-14 let s příslibem nadstandardního zhodnocení prostředků společně s kvalitní, levnou a volitelnou pojistnou ochranou ve formě úrazového pojištění.

Sdílet

Podle signálů z odbytových cest, ale i od našich klientů, je produkt Clever Invest JUNIOR velmi očekáván. Rozdíl oproti našemu produktu Lvíček je zásadně v tom, že u dětského investičního pojištění půjde především o možnost využít kvalit investičních fondů Generali. Půjde tedy zejména o investování pro děti. Samozřejmě s nezbytnými pojistnými prvky, které jsou však pro klienty volitelné, vysvětluje Ing. Petr Hájek, ředitel odboru pojištění osob.

CO POJIŠTĚNÍ CLEVER INVEST JUNIOR NABÍZÍ?

Výhodné spoření pro dítě (ve věku 0–14 let) s příslibem nadstandardního zhodnocení prostředků. Profesionální spravování investice a svobodu volby investiční strategie. Na konci pojištění obdrží pojištěné dítě naspořenou hodnotu investice.

Při sjednání denního odškodného za dobu nezbytného léčení úrazu má dítě nárok na denní odškodné za každý den léčení úrazu. Je-li dítě hospitalizováno, navyšuje se denní odškodné o 100 %. K dispozici je také levnější varianta denního odškodného za vyjmenované úrazy, kdy Generali Pojišťovna a.s. nezkoumá zdravotní stav dítěte.

Zanechá-li úraz trvalé následky, má dítě nárok na pojistné plnění ze sjednané pojistné částky. Pojistné plnění se stupněm invalidity progresivně roste, takže v případě 100% invalidity bude vyplacen 5násobek pojistné částky. K dispozici je opět varianta se zkoumáním (plnění od 0,001 %) a bez zkoumání zdravotního stavu (plnění od 10 %).

MOŽNOSTI V PRŮBĚHU TRVÁNÍ SMLOUVY

  • Bezproblémový přechod mezi spořící a pojistnou variantou.
  • V případě nepříznivé finanční situace možnost přerušení placení pojistného.
  • Možnost zvýšit efektivitu spoření úhradou mimořádného pojistného.
  • Mimořádně investované peníze jsou pojištěnci kdykoli k dispozici.
  • Možnost využít částečného odkupu také z běžně nebo jednorázově zaplaceného pojistného.

Další informace o investičním životním pojištění Clever Invest JUNIOR jsou Vám k dispozici na internetové adrese www.generali.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).