Hlavní navigace

Chystáte se lyžovat v zahraničí? Myslete na své zdraví i peněženku a pojistěte se

[Tisková zpráva] Zimní měsíce patří milovníkům lyžování, snowboardingu nebo jízdy na skibobech. Bohužel i při těchto zimních radovánkách může dojít k úrazu. Bolestivý úraz je často dílem náhody, ale pokud se připravíte, nemusí to znamenat nečekané vydání z vaší peněženky. Tomu napomůže cestovní pojištění „Aktivity+“, které nabízí Slavia pojišťovna.

Sdílet

Pojistit se pro případ úrazu při zimních sportech v zahraničí můžete u Slavia pojišťovny. Vedle klasické nabídky cestovního pojištění na rekreační a turistické cesty nebo pracovní cesty je z portfolia pojišťovny možné využít pojištění i pro případ provozování sportu a dalších pohybových činností v rámci aktivního odpočinku. Typ cestovního pojištění s názvem „Aktivity+“ je určen také pro milovníky zimních sportovních „radovánek“, přičemž pokrývá rekreační lyžování, snowboarding a rekreační jízdu na skibobech na vyznačených a pro veřejnost otevřených sjezdovkách a trasách. „Zimní dovolená na horách nemusí pokaždé skončit šťastně, proto nabízíme klientům uzavření cenově dostupného cestovního pojištění s možností úrazového připojištění, pojištění odpovědnosti za škodu nebo pojištění zavazadel,“ shrnuje možnosti vybraného cestovního pojištění Jan Bárta, ředitel občanského pojištění ze Slavia pojišťovny.

V rámci cestovního pojištění typu „Aktivity +“ sportovci jistě uvítají i pokrytí jiných, více či méně adrenalinových, sportovních aktivit, jako jsou například bungee jumping, rafting, vysokohorská turistika, jachting, rekreační potápění, jízda na koni a další. Slavia pojišťovna nabízí nejvýhodnější cestovní pojištění v ceně již od 1 koruny za den.


Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).