Hlavní navigace

Christoph Greussing přebírá předsednictví představenstva CAC LEASING

Od 19. dubna 2005 přebírá Christoph Greussing, dosavadní člen představenstva CAC LEASING, dceřiné společnosti BA-CA Leasing, pozici předsedy představenstva. Greussing (40) předsedal od července 2001 do září 2004 představenstvu HVB Bank Yugoslavia. V letech 1997 – 2001 zastával post víceprezidenta HVB Bank Romania. Dříve působil Ch. Greussing na několika vedoucích postech v Bank Austria Creditanstalt (BA-CA), kam nastoupil v roce 1984. Christoph Greussing je držitelem univerzitního diplomu z Diplomatické akademie ve Vídni a titulu MBA z univerzity v Insbrucku.

Sdílet

Christoph Greussing je nástupcem Jiřího Kubíčka, který po desetiletém úspěšném řízení společnosti CAC LEASING odchází z pozice předsedy představenstva a dále bude pokračovat jako člen dozorčí rady společnosti. J. Kubíček přeměnil CAC LEASING ve vedoucí leasingovou společnost.

Celkovou výší leasingového portfolia v hodnotě 31,8 mld. Kč k 31.12.2004 je CAC LEASING největší univerzální leasingovou společností v České republice. Silné stránky společnosti CAC LEASING jsou v oblasti leasingu dopravní techniky, strojů a zařízení, značkového leasingu a leasingu nemovitostí. Ke konci roku 2004 společnost vykázala zisk po zdanění ve výši 195 065 tis. Kč. Nyní CAC LEASING zaměstnává 299 zaměstnanců a disponuje sítí 9 poboček a 8 kanceláří.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).