Hlavní navigace

Cetelem rozdává digitální fotoaparáty

Cetelem ve čtvrtek 4. září 2008 rozeslal digitální fotoaparáty třem vítězům letní soutěže. Klienti letošní prázdniny soutěžili o nejzajímavější letní fotografie ze své dovolené a tři výherci získali pro své další fotografické úlovky kvalitní digitální fotoaparát značky Nicon CoolPix.

Sdílet

„Na letošní prázdniny jsme připravili letní soutěž o 3 digitální fotoaparáty. Soutěž probíhala od 1. července do 31. srpna 2008 a zúčastnit se jí mohli všichni držitelé kreditních karet AURA vydaných společností Cetelem“, uvedla Ing. Gabriela Pithartová, ředitelka Správy marketingu a komunikace. „Naši klienti si soutěže velmi oblíbili a určitě v nich budeme pokračovat i do budoucna“, dodala G. Pithartová.

Klienti zasílali své fotografie během července ze zajímavých cestovatelských zákoutí na speciálně vytvořenou e-mailovou adresu a v průběhu srpna hlasovali pro tu nejlepší fotografii v Klientské zóně na internetových stránkách karty AURA (www.aurakarta.cz). Každý tak měl právo udělit jeden hlas té nejlepší fotografii a posunout ji tak ke stupni vítězů. Na samém vrcholu se objevily fotografie Miloslava Křížka z Ostrova, Davida Mišurece ze Zlína a Františka Fodora z Olomouce.

Cetelem je podle mezinárodní studie World Card Intelligence společnosti Lafferty největším vydavatelem kreditních karet v České republice. Vlajkovou lodí jsou kreditní karty AURA, kdy letos v únoru vyšla do světa miliontá karta. Společnost Cetelem rovněž spolupracuje se svými obchodními partnery a vydává tzv. kobrandované (např. Datart) nebo privativní kreditní karty (např. Globus). V minulém roce započala spolupráce s Českou podnikatelskou pojišťovnou a vydávání kobrandovaných karet ČPP se slevou na nákup pohonných hmot a náhradních dílů.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).