Hlavní navigace

Cetelem oslavil miliontý nákup na splátky

Dne 27. prosince 2005 poskytl Cetelem miliontý nákup na splátky. Právě tolik úvěrů již společnost CETELEM ČR, a.s., jedna z největších splátkových společností na českém trhu, poskytla v prodejnách svých obchodních partnerů. „Těší nás, že si klienti oblíbili produkty naší společnosti. Právě poskytnutý miliontý nákup na splátky svědčí o kvalitě naší nabídky,“ uvedl Václav Horák, generální ředitel společnosti CETELEM ČR, a.s.

Sdílet

Cetelem vyhlásil u příležitosti miliontého úvěru mimořádnou promoční akci – již od 22.11.2005 získal každý den jeden z klientů Cetelem svůj úvěr jako dárek a nemusel ho již splácet. Do dnešního dne bylo takto odměněno již 36 klientů. Akce se týká všech nákupů na splátky u obchodních partnerů Cetelem, s výjimkou prodejců automobilů a motocyklů, do max. výše úvěru 30 000 Kč. Promoční akce trvá až do konce roku 2005.

Největší štěstí přálo paní Václavě Růžičkové, která koupila na splátky mobilní telefon v Ledči nad Sázavou. Její úvěr na financování nákupu byl miliontý v celé historii společnosti Cetelem v ČR. Paní Růžičková nyní nejen nebude muset svůj úvěr splácet, ale navíc na ni čeká další dárek – víkend v Paříži pro dvě osoby. Paní Růžičkové srdečně blahopřejeme.

Pro letošní předvánoční období připravil Cetelem ve spolupráci se svými obchodními partnery pestrou nabídku produktů, mezi kterými nechyběly ani úvěry zdarma, úvěry s odloženou splatností nebo klasický úvěr „1/10“.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).