Hlavní navigace

Cestovní pojištění Generali pro uživatele sociální sítě Facebook, pro 5 přátel s až 25% slevou

[Tisková zpráva] S blížícím se létem připravila Generali pro své fanoušky na Facebooku zvýhodněné cestovní pojištění. Počínaje dneškem jej mohou získat prostřednictvím aplikace „Klikni si pro slevu“ až o čtvrtinu levněji.

Sdílet

Nejen pro sebe, ale i pro své další 4 přátele v rámci jedné smlouvy. Cenové zvýhodnění lze uplatnit jednou do konce letošního roku. Vycestování bez uzavřeného pojištění je zbytečným hazardem. Stačí jedna nepozornost a kromě zdravotních komplikací musí nepojištěný turista řešit možné finanční problémy. Například pouze náklady na letecký speciál činí minimálně 1 milion korun. Uzavření cestovního pojištění na internetu je přitom otázka několika minut. V loňském roce využilo možnost online sjednání na 132 tisíc klientů Generali, což je o 50 tisíc více než v roce 2009.

„Sociální sítě včetně Facebooku jsou primárně o komunikaci. Přirozeně nás proto zajímá možnost přímé interakce s konkrétními lidmi, protože právě lidé jsou pro Generali klíčovou hodnotou. Ať už se jedná o stávající či potenciální klienty, obchodní partnery nebo zaměstnance,“ říká Filip Kahoun, marketingový ředitel pojišťovny Generali. „Přibližně po roce od spuštění prezentace na Facebooku dokázala značka Generali oslovit takřka 60 tisíc fanoušků. Správný čas na to, abychom je odměnili něčím unikátním, co nelze získat nikde jinde. Zvýhodněné cestovní pojištění až pro pět přátel najednou se před létem přímo nabízí, ,“ dodává Filip Kahoun.

Každý uživatel facebookové aplikace „Klikni si pro slevu“ si může vygenerovat 1 slevový kód, který lze uplatnit  při online sjednání cestovního pojištění (s výjimkou celoročního). Až 25% sleva se vztahuje na pět prvních osob v rámci jedné smlouvy. Slevu lze vygenerovat pouze jednou a uplatněna musí být do konce letošního roku. Začátek pojištění musí začínat nejpozději 31. prosince 2011.

Pevnou součástí zahraničního cestovního pojištění Generali je pojištění léčebných výloh včetně repatriace, asistenčních služeb a nákladů na přivolání opatrovníka. Je určeno všem, kteří chtějí minimalizovat rizika spojená s případných léčením například úrazu, který se stane během pobytu v zahraničí. Mezi nejnákladnější zásahy patří tzv. letecká repatriace, přeprava leteckým speciálem. Náklady v takových případech překračují částku 1 milionu korun. Například v roce 2009 byl obdobný zásah vyčíslen na více než 3 miliony korun a plně jej pokrylo cestovní pojištění. Jeho sjednání je před vycestováním do zahraničí na místě. Na www.generali.cz zabere pouze několik minut. Navíc s 15% slevou. Prostřednictvím aplikace „Klikni si pro slevu“ na Facebooku (www.facebook­.com/generali­.cz) dokonce až o čtvrtinu levněji.

Obecná doporučení:

Před návštěvou lékaře v zahraničí doporučujeme našim klientům kontaktovat asistenční službu na lince Generali Assistance +420 221 586 666 a konzultovat postup. To samé platí i při vzniku pojistné události. Důležité je nikde nenechávat doklady jako zástavu. Při hospitalizaci v zahraničí by měly doklady, mobilní telefon s nabíječkou, kartička cestovního a zdravotního pojištění vždy zůstat u pacienta. Jejich absence případy velice komplikuje.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).