Hlavní navigace

Cestovní pojištění Allianz pohodlně a s 50% slevou

Praha, 26. června 2008; Allianz Direct, výhradní online prodejce pojištění Allianz, nabízí klientům do 26 let 50% slevu na cestovní pojištění. Tato nabídka se vztahuje na cestování po Evropě mimo České republiky a na několik mimoevropských zemí – Tunisko, Egypt, Izrael, Alžírsko, Maroko a Turecko, a to až na devadesát dní.

Sdílet

Mladí Češi tráví svou dovolenou většinou v evropských letoviscích, v poslední době ale cestují stále více do oblastí jakými jsou například Izrael nebo Turecko. A právě spolu s nárůstem náročnosti požadavků na zahraniční dovolené stoupají i požadavky na cestovní pojištění, které je dnes již samozřejmou součástí přípravy na dovolenou.

Allianz pojišťovna byla jednou z prvních pojišťoven, které již v roce 2000 nabídly klientům možnost sjednání pojistek online. Klienti si mohou pojištění sjednat prostřednictvím webových stránek www.AllianzDirect.cz nebo po telefonu na čísle 844 855 866.

Klientům do 26 let nabízí Allianz Direct 50%slevy na cestovní pojištění. Nabídka je určena především studentům, kteří se rozhodli přes léto zapomenout na školní povinnosti na brigádách v nejrůznějších koutech Evropy a zároveň chtějí poznat nové, dosud nenavštívené oblasti.

O možnost sjednat si cestovní pojištění přes internet nebo telefon mají klienti velký zájem. V sezóně je více než 50 % cestovních pojistek sjednáváno online. Webové stránky www.AllianzDirect.cz prošly nedávno výraznými úpravami, a to nejen po stránce designu, ale také funkčnosti. Pokud se klient na stránce zaregistruje a vytvoří si svůj osobní účet, má nejen přehled o všech dříve uzavřených pojistkách, ale také při sjednávání dalšího pojištění nemusí znovu vyplňovat všechny požadované osobní údaje. Výsledkem je další zjednodušení a zrychlení celého procesu sjednání pojištění.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).