Hlavní navigace

České aerolinie připravily vánoční dárky pro své věrné zákazníky

S blížícím se koncem roku přicházejí České aerolinie (ČSA) s vánočním překvapením pro své stálé zákazníky. Pro členy věrnostních programů OK Plus a OK Plus Corporate jsou připraveny dárky k letenkám zakoupeným do konce roku. Pokud si členové OK Plus v prosinci zakoupí dvě letenky v třídě Travel, které mohou proletět až do konce února příštího roku, získají na svůj účet navíc 10 000 mil. V případě, že si koupí dvě letenky v třídě Business, získají navíc dokonce 20 000 mil.

Sdílet

V programu OK Plus a OK Plus Corporate získávají klienti nebo firmy za proletěné letenky nebo čerpání jiných služeb míle, které mohou následně proměnit za bonusové letenky nebo řadu dalších zajímavých odměn. Bonusovou letenku přitom cestující Českých aerolinií může získat již za 15 000 nasbíraných mil.

„Z naší vánoční nadílky si může vybrat každý. Jsou připraveny míle i body na letenky, prodloužené období kvalifikace na Zlatou a Stříbrnou kartu OK Plus a pro nejvýznamnější zákazníky garance potvrzení místa na bonusovou letenku v roce 2007. Dárky jsme vybírali podle přání našich cestujících. Využitím nabídek si mohou naši zákazníci zpříjemnit cestování v následujícím roce, ale i odměnit své blízké. Získat dárek je jednoduché, stačí se do vánoční akce zaregistrovat na stránkách ČSA, “ vysvětlil výkonný ředitel sekce Marketingu a řízení segmentů Ing. Jan Kaše.

Získání karet vyšší úrovně, tedy Stříbrné nebo Zlaté karty, je podmíněno nasbíráním určitého počtu mil za letenky proletěné v kalendářním roce. ČSA se v letošním roce rozhodly prodloužit období, kdy mohou zákazníci sbírat míle pro získání karet a to o dva měsíce. Do nároku na získání karet vyšší úrovně tak budou jako vánoční dárek klientům ČSA započítávat také letenky na lety, které klienti zakoupí do konce letošního roku, ale proletí je až do konce února příštího roku. Rok 2006 se jim tak prodlouží o dva měsíce.

Držitelé Zlatých karet OK Plus, kteří si zakoupí letenku v třídě Business, obdrží od ČSA k Vánocům dárek v podobě garance potvrzení místa na bonusovou letenku v roce 2007.

Firemní zákazníci získají v rámci vánoční nabídky za každé 3 zakoupené letenky do konce roku 2006 navíc body na jednu bonusovou letenku na služební cestu po Evropě.

Vánoční atmosféra na palubách

Také na paluby ČSA vstoupí v prosinci vánoční atmosféra. V adventním období se cestující mohou na palubách ČSA zaposlouchat do vánočních koled. Vánoční tématikou budou také dekorovány interiéry letadel ČSA – standardní podhlavníky na opěradlech sedadel budou nahrazeny podhlavníky s vánočními motivy; příborové sady u občerstvení budou rovněž opatřeny vánočně laděnými ubrousky. V období vánočních svátků nahradí standardní dezerty také vánoční cukroví. Na Mikuláše dostanou děti adventní kalendář, na Vánoce čokoládové figurky.

Kromě palub letadel vánoční dekoraci již dostal také odbavovací prostor pražského letiště – stejně jako byznys salónky Crystal Lounge Českých aerolinií. Vánoční atmosféru zde bude navozovat nejen speciální květinová dekorace, ale také širší nabídka občerstvení a reprodukce vánočních koled.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).