Hlavní navigace

České aerolinie připravily letos netradiční valentýnskou nabídku

V únoru a v první polovině března mohou zájemci cestovat do vybraných destinací Českých aerolinií výhodněji, a to opět díky mimořádné valentýnské akci. Speciální nabídka letenek tentokrát neplatí pouze pro dvojice. Využít ji může neomezený počet osob.

Sdílet

Zvýhodněné lety se týkají cest do nejznámějších měst v Evropě a na Blízkém východě. V nabídce atraktivních destinací nechybí Řím, Benátky, Miláno, Paříž, Barcelona i Madrid. Na Blízký východ je možné využít cesty se slevou do Káhiry, Tel Avivu či Bejrútu.

Valentýnská nabídka Českých aerolinií platí pro zpáteční lety zakoupené do 17. února. Zlevněné zpáteční letenky do vybraných destinací jsou v prodeji ve všech prodejních kancelářích Českých aerolinií, cestovních kancelářích a na internetových stránkách www.czechairlines.com. Podmínkou je, aby cestující zahájil cestu nejpozději do 16. března. Minimální délka pobytu v destinaci jsou dva dny včetně noci ze soboty na neděli.

Veškeré informace o přesných podmínkách a využití této nabídky mohou zájemci získat přímo na prodejních místech, prostřednictvím operátorů Kontaktního centra Českých aerolinií, na bezplatné telefonní lince 800 310 310 nebo na internetových stránkách www.czechairlines.com.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).