Hlavní navigace

České aerolinie představují novinku - Platinovou kartu pro členy věrnostního programu

České aerolinie nově nabízejí členům věrnostního programu OK Plus Platinovou kartu. Od začátku roku tak společnost rozšiřuje systém odměn cestujícím, kteří s nimi pravidelně létají. Dosud mohli věrní cestující využívat výhod Stříbrné a Zlaté karty OK Plus. Platinovou kartu může nově získat člen věrnostního programu OK Plus, který za jeden kalendářní rok nasbírá v rámci sítě Českých aerolinií a celé aliance SkyTeam 100 000 mil.

Sdílet

„Zavedením Platinové karty vycházíme vstříc přání našich obchodních cestujících a to zejména těch, kteří opakovaně získávali Zlatou kartu OK Plus. Tato prestižní karta nám pomůže zajistit individuální přístup při poskytovaní nadstandardních služeb pro naše nejvěrnější a nejváženější cestující, kteří tak mají další důvod sbírat míle a pohodlně cestovat letadlem na palubách Českých aerolinií,“ uvedl ředitel Věrnostních programů Českých aerolinií Tomáš Hrdlička.

Výhody pro držitele Platinové karty

Držitel Platinové karty bude moci čerpat celou řadu nadstandardních služeb. Například pokud si zakoupí elektronickou letenku na let provozovaný Českými aeroliniemi, má možnost vyžádat si 24 hodin před odletem upgrade do třídy Business, a to včetně jednoho spolucestujícího. Samozřejmostí je přednostní odbavení a vstup do business salonků při letech s aliancí SkyTeam po celém světě a navíc přednostní odbavení na pasové a bezpečnostní kontrole při odletu z Prahy. Další výhodou pro majitele Platinové karty je stoprocentní Elite bonus. To znamená, že cestující dostane za každý let dvojnásobný počet mil. Cestujícímu s Platinovou kartou OK Plus České aerolinie také bezplatně přepraví 30 kg nadváhy zavazadel včetně 10 kg pro jeho spolucestujícího. Kartu využijí zejména obchodní cestující, kterým se tak rozšíří spektrum výhod, jež dosud mohli v rámci programu čerpat.

Významným bonusem je také Partnerská Zlatá karta OK Plus pro jednu osobu, kterou si majitel Platinové karty sám vybere. Pokud následující rok cestující nesplní limit pro znovuzískání Platinové karty, obdrží od Českých aerolinií Zlatou kartu OK Plus bez ohledu na to, kolik mil nebo letů za předchozí období uskutečnil. Majitel Platinové karty bude mít také k dispozici speciální telefonní linku Servisního střediska OK Plus s nepřetržitým provozem, kde si bude moci pohodlně dohodnout čerpání všech výhod, na které má nárok. Držitel nejvyššího stupně členství v programu OK Plus dále dostane šest jednorázových pozvánek k bezplatnému vstupu do salónků Crystal Lounge na letišti v Praze, které může věnovat libovolným osobám podle svého uvážení.

OK Plus pro jednotlivce

Věrnostní program Českých aerolinií OK Plus oslavil loni už 15. výročí svého vzniku. Jedná se tak o jeden z nejstarších věrnostních programů mezi leteckými společnostmi v Evropě. Stát se členem tohoto programu je výhodné pro každého pravidelného cestujícího, který létá s Českými aeroliniemi. Stačí vyplnit přihlášku, kterou lze najít na internetu nebo například v palubním časopise Review. Přihlášený cestující pak obdrží členskou kartu, na kterou začne sbírat nalétané míle. Ty lze využít na bonusové letenky po celém světě a na řadu dalších odměn spojených s cestováním jako je například převedení z ekonomické do business třídy, vstup do salónků Českých aerolinií a aliančních partnerů na letištích, bezplatná nadváha zavazadla, vypůjčení auta nebo lekce na letovém simulátoru či let balónem Českých aerolinií. Za příslušný počet mil nebo úseků proletěných v jednom kalendářním roce mohou členové OK Plus získat karty vyšší úrovně, Stříbrnou, Zlatou a nově Platinovou, která jim přináší další řadu nadstandardních výhod a pohodlí při cestování letadlem. Ve spolupráci s bankou Citibank je možné uvedené produkty získat také v kombinaci s kartou kreditní. V tom případě se míle načítají i za platbu touto kartou.

OK Plus je navíc propojen s věrnostními programy dalších třinácti dopravců sdružených v alianci SkyTeam a umožňuje tak cestujícím sbírat míle nebo čerpat bonusové letenky v celé síti aliance. V současnosti OK Plus registruje 280 000 členů.

OK Plus Corporate pro firmy

Kromě programu OK Plus, který je určen pro jednotlivce, nabízejí České aerolinie podobný program také pro firemní zákazníky – OK Plus Corporate. Firmy tak mohou za lety svých zaměstnanců sbírat body na firemní účet a zaměstnanci, pokud jsou členy OK Plus, získají současně své míle na svůj osobní účet. Kombinace obou programů je tak pro klienty ideální. Velké firmy navíc mají s Českými aeroliniemi uzavřeny korporátní smlouvy a získávají podmínky ušité přímo na míru. Většinou využívají možnosti speciální zvýhodněné ceny na konkrétní vybrané destinace v síti Českých aerolinií.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).