Hlavní navigace

České aerolinie nabídnou turistům v zimě novou exotickou destinaci – Salvador

České aerolinie nabídnou turistům v době platnosti zimního letového řádu novou exotickou destinaci - Salvador. Od prosince do května budou z Prahy přímým letem do San Salvadoru přepravovat klienty cestovní kanceláře Exim Tours na pobyty do luxusních hotelů na pobřeží Tichého oceánu. Let budou České aerolinie zajišťovat zhruba každých deset dní.

Sdílet

„S nabídkou charterových letů na salvadorské pláže se klienti na českém trhu setkají poprvé v historii,“ řekl viceprezident pro prodej Českých aerolinií Petr Řehák. Kromě této novinky se mohou klienti českých cestovních kanceláří těšit na tradiční charterové lety na kubánské Varadero, na karibský ostrov Isla Margarita nebo do La Romany v Dominikánské republice.

Do těchto vzdálených destinací nabízejí České aerolinie jako jediný dopravce na českém trhu přímé spojení skutečně dálkovým letadlem Airbus A310. Součástí palubních služeb palubách Českých aerolinií je také teplé občerstvení a nealkoholické nápoje. U dálkových linek si cestující mohou vybrat ze dvou tříd. Ve vyšší cestovní třídě Comfort obdrží oproti standardnímu bohatému servisu welcome drink, mají možnost většího výběru jídel, mohou si objednat také alkoholické nápoje, na letišti v Praze mohou využít přednostní odbavení a letištní VIP salonek. Během letu se cestující ve vyšší třídě mohou zabavit také četbou denního tisku nebo individuálním přehrávačem videa.

Z tradičních destinací v Egyptě budou České aerolinie pro své partnery z řad českých cestovních kanceláří létat do Hurghady, Taby a Sharm el-Sheikhu u Rudého moře. Na Kanárské ostrovy budou klienti cestovních kanceláří létat s Českými aeroliniemi do Las Palmas na Grand Canarii a na Tenerife. Na linky do Egypta a na Kanárské ostrovy budou České aerolinie nasazovat moderní letouny Airbus A321 nebo Boeing 737.

Nová nabídka pro rodiny s dětmi
V zimní sezóně České aerolinie zavedou na pražském letišti pro své cestující na charterových letech možnost přednostního odbavení pro rodiny s dětmi. Jedna z odbavovacích přepážek u všech charterových letů Českých aerolinií bude vždy označena jako přednostní pro rodiny s malými dětmi. „Možnost přednostního odbavení rodin s dětmi jsme ve zkušením provozu zavedli koncem letní sezóny. Klienti novou službu přijali s nadšením,“ řekl ředitel charterů Českých aerolinií Zdeněk Prejzek.

Kromě zajišťování letů pro cestovní kanceláře z ČR nabízejí České aerolinie úspěšně své charterové lety také zahraničním klientům. Stále častěji využívají služeb Českých aerolinií zahraniční cestovní kanceláře, ale také sportovní kluby nebo firmy. Provoz pro zahraniční klienty se na celkových počtech charterových letů Českých aerolinií v posledních letech neustále zvyšuje. V současnosti se pohybuje kolem 40 procent.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).