Hlavní navigace

Česká spořitelna snižuje úroky a ruší poplatek u hypoték

Česká spořitelna, největší hypoteční banka na českém trhu, připravila pro privátní klienty na závěr roku snížení úrokových sazeb u dlouhodobých fixací v průměru o 10 až 30 bazických bodů. Zároveň poskytuje privátní hypotéky bez poplatku za poskytnutí úvěru. Vánoční nabídka je platná od 3. do 31. prosince 2004.

Sdílet

Rádi bychom v závěru letošního roku věnovali klientům vánoční dárek v podobě snížení úrokových sazeb a také zrušení poplatku za sjednání hypotéky. Zájemci, kteří preferují delší období fixace úrokové sazby, mají nyní příležitost sjednat si mimořádně výhodnou hypotéku, uvedl Kamil Kosman, ředitel úseku financování nemovitostí a hypoték.

Pětiletá garantovaná sazba u hypoték od 3. prosince klesá o 30 bodů na 4,99 % p.a., desetiletá garantovaná sazba se snižuje na 5,79 % p.a. a garantovaná sazba na patnáct let klesá na 6,29 % p.a. Poplatek za poskytnutí hypotéky nebude u podepsaných smluv vybírán. Nabídka je časově omezena do 31. prosince 2004.

Česká spořitelna, největší hypoteční banka na trhu co do počtu i objemu poskytnutých hypotečních úvěrů, poskytla od počátku roku 2004 do konce října soukromým osobám hypotéky v celkovém objemu 16 miliard korun, což v meziročním nárůstu činí 80 procent. Celkový počet nových hypoték za toto období činil přes 12 tisíc a meziročně tak vzrostl o 58 procent.

Česká spořitelna v průběhu letošního roku otevřela 12 Hypotečních center v regionech České republiky s nabídkou komplexního servisu v oblasti financování nemovitostí a realitních a pojišťovacích služeb jak pro privátní, tak i korporátní klienty. Česká spořitelna letos po třetí za sebou získala prestižní ocenění Hypotéka roku 2004 v soutěži MasterCard Banka roku.

Klára Gajdušková
tisková mluvčí České spořitelny

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).