Hlavní navigace

Česká spořitelna připravila na zítra pro zaměstnance druhý hromadný den volna na charitu

Již zítra, v pátek 21. září 2007, se mohou zaměstnanci Finanční skupiny České spořitelny zúčastnit druhého hromadného Dne pro charitu s Českou spořitelnou. Zaměstnanci budou celý den pracovat pro různé charitativní organizace a svou prací tak přispějí k dobročinným účelům. Stejně jako o první Den pro charitu, je také o ten druhý mezi zaměstnanci velký zájem – do dnešního dne se přihlásilo 160 uchazečů.

Sdílet

Zaměstnanci, kteří nevyužijí hromadný den na charitu, mohou pracovat pro charitu i v individuálních termínech. Prozatím tak učinilo 231 zájemců a jejich počet stále roste. Celkový počet zaregistrovaných dobrovolníků se od začátku roku vyšplhal k číslu 512.

Pro charitu pracují zaměstnanci Finanční skupiny České spořitelny (FSČS) v rámci projektů realizovaných Nadací České spořitelny nebo partnerskými organizacemi doporučenými Fórem dárců. Jde např. o projekty ve spolupráci s neziskovými organizacemi Sananim, Toulcův dvůr, Sdružení pro ochranu přírody pomoc v dětských domovech, útulcích pro zvířata atp.

FSČS, jako jeden z největších donátorů, uplatňuje ve své činnosti nejen principy společenské odpovědnosti firem, ale rovněž do svých aktivit zapojuje zaměstnance, širokou veřejnost a také své klienty. Ti mají možnost věnovat své Bonus body prostřednictvím Bonus programu na vybrané charitativní projekty, nebo formou cílených marketingových kampaní, jejichž výtěžek je určen na charitu. Česká spořitelna také v rámci strategického projektu Banka první volby již věnuje část svého čistého zisku (až 1 %) na obecně prospěšné a charitativní projekty.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).