Hlavní navigace

Česká spořitelna otevřela novou pobočku na VŠE v Praze

Česká spořitelna dnes otevřela na Vysoké škole ekonomické v Praze (VŠE) novou pobočku s plným rozsahem produktů a služeb ČS. Pobočka svým interiérem, uspořádáním a vybavením je postavena tak, aby odpovídala vkusu a potřebám mladých klientů. Otevírací doba je nastavena podle potřeb VŠE.

Sdílet

„Součástí naší rámcové dohody s VŠE o dlouhodobé spolupráci je i otevření této speciální pobočky. Za ojedinělou považujeme instalaci internetových informačních kiosků s dotykovými obrazovkami a s vestavěnou tiskárnou – klienti tak mohou vyřídit své finanční záležitosti přes SERVIS 24 a zároveň získat bezplatně přístup na webové stránky Finanční skupiny ČS a také na vybrané informační a finanční servery (např. VŠE, iDnes, MFCR atd.). Věříme, že nová pobočka splní očekávání našich klientů,“ uvedl Martin Němeček, ředitel oblastní pobočky Praha centrum.

Česká spořitelna je generálním partnerem VŠE v Praze již od roku 2002. Začátkem letošního září ČS podepsala s VŠE rámcovou dohodu o dlouhodobé spolupráci. Obě strany se dohodly na co nejširší spolupráci ve všech oblastech společného zájmu. Česká spořitelna bude mimo jiné pomáhat studentům při uplatňování na trhu práce, zvyšovat jejich praktické dovednosti s využitím případových studií a programu odborných stáží, oceňovat kvalitní studentské práce a finančně podporovat tisk vybraných odborných publikací vydávaných VŠE v Praze. Zaměří se také na podporu kariérního růstu talentovaných mladých pedagogů a vědeckých pracovníků.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).