Hlavní navigace

Česká spořitelna má pro studenty nový program s účtem úročeným 1,6% p.a.

Sdílet

Česká spořitelna nabízí od dubna 2003 studentům středních, vyšších odborných a vysokých škol program Student+, jehož prostřednictvím mohou komplexně a velmi jednoduše spravovat své finanční záležitosti. Základem programu je sporožirový účet s úrokovou sazbou 1,6% p.a. Založení a vedení účtu poskytuje Česká spořitelna zcela zdarma.

„Program jsme sestavili na míru studentům středních, vyšších odborných a vysokých škol. Vycházeli jsme z rozhovorů s těmito klienty a z analýz jejich potřeb. K programu se váže zvýhodněná úroková sazba, vedení programu je zdarma. Klienti mají navíc možnost získat kontokorentní úvěr, úvěr na vysokoškolské studium a speciální mezinárodní platební kartu. Na rozdíl od většiny jiných programů tohoto typu je náš program určen studentům ve věku od 15 až do 30 let,“ uvedl ředitel odboru Klientské segmenty České spořitelny, Petr Bobysud.

K programu Student+ Česká spořitelna automaticky nabízí a zdarma poskytuje jak služby přímého bankovnictví tak mezinárodní platební kartu: služba přímého bankovnictví SERVIS 24 obsahuje telefonní a internetové bankovnictví, které v loňském roce získalo ocenění Produkt roku 2002; mezinárodní debetní platební karta Student+ je platná tři roky a lze díky ní získat řadu slev u vybraných obchodních partnerů České spořitelny. (Partnery jsou společnosti The Phone House, Olympus, Hudy Sport a Knihkupectví Kanzelsberger, Student Agency a Palace Cinemas s tím, že další partneři budou postupně přibývat.)

V rámci programu Student+ mohou klienti získat kontokorentní úvěr až do výše 20 000,– Kč a hotovostní úvěr na vysokoškolské studium až do výše 80 000,– Kč, přičemž doba splatnosti úvěru je až 10 let a klienti mohou odložit splátky jistiny až na dobu po studiu. Díky programu mohou studenti dále získat příspěvek 200,– Kč na studentskou kartu ISIC.

Program Student+ nahrazuje v nabídce banky dosavadní produkty pro studenty – Sporojunior a Sporostudent.

Klára Gajdušková
Tisková mluvčí
České spořitelny, a.s.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).