Hlavní navigace

Česká spořitelna má nový – zjednodušený a přehledný sazebník

Do konce ledna bude klientům České spořitelny k dispozici zjednodušený Sazebník ČS – tzv. Přehled cen (výňatek z hlavního Sazebníku), který obsahuje výčet nejčastěji využívaných produktů, umožňuje srovnání cen a zobrazení konečné ceny u jednotlivých produktů či služeb. Zároveň banka zjednodušila hlavní Sazebník ČS, který má pro úpravách o 32 % méně slov, o 33 % méně znaků a o 22 % méně položek. V obou variantách (v Přehledu cen a hlavním Sazebníku ČS) jde o novou strukturu, nikoli o změny poplatků.

Sdílet

„Zpracováním Přehledu cen jsme splnili další z cílů naší strategie Banka první volby. Věříme, že díky zjednodušené a přehledné verzi budou informace o cenách pro klienty dostupnější a klienti se budou moci v Sazebníku lépe orientovat, kolik a za co u nás platí. To jim pomůže při rozhodování, která služba je pro něj nejoptimálnější,“ uvedl Petr Bobysud, ředitel odboru klientské segmenty.

Příklad zjednodušeného Sazebníku – Přehledu cen: výběr hotovosti na přepážce. V podrobné verzi Sazebníku je uvedena částka – při výběru do 15 tis. Kč poplatek 15 Kč + navíc dalších 30 Kč včetně účetní položky 8 Kč. Nyní je v Přehledu cen uvedena částka u výběru hotovosti do 15 tis. Kč poplatek 53 Kč.

Přehled cen bude k dispozici v každé pobočce ČS a také na webových stránkách ČS, zároveň ho automaticky dostane každý klient při uzavření nové smlouvy.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).