Hlavní navigace

Česká pojišťovna má nového náměstka pro CRM a marketing

[Tisková zpráva] Novým náměstkem České pojišťovny pro CRM a marketing se s účinností od 1. dubna 2010 stává Zdeněk Románek. Jde o novou pozici, která doposud v ČP neexistovala.

Zdeněk RománekČeské pojišťovně pracuje od roku 2007, kdy byl jmenován do funkce ředitele úseku CRM. Vzdělání získal na Karlově univerzitě (MFF UK), Vysoké škole ekonomické (Pojišťovnictví), Copenhagen Business School a INSEAD (MBA). Před nástupem do ČP působil mimo jiné ve společnostech KPMG, RA-JV Lazard Frerés/Latona a McKinsey&Company. Nově vytvořený útvar bude pokrývat oblast CRM, marketingu a retailového produktového vývoje.

Zdeněk Románek se 20 let věnuje karate a je mistrem Goju-Ryu. Zbylý volný čas věnuje rodině, především pak stavbě hradů se svojí jeden a půlletou dcerou.

„Jmenování pana Románka, který je zkušeným odborníkem v oblasti Customer Relationship Management, do pozice náměstka potvrzuje význam, který klade Česká pojišťovna na řízení vztahů se zákazníky,“ komentoval jmenování nového náměstka generální ředitel ČP Ivan Vodička.