Hlavní navigace

Česká pojišťovna je nejobdivovanější firmou v České republice

Česká pojišťovna se opět umístila mezi deseti nejobdivovanějšími firmami České republiky a stala se nejobdivovanější pojišťovnou vůbec. Toto ocenění, které uděluje sdružení CZECH TOP 100, odráží fakt, že Česká pojišťovna zůstává i v době krize stabilní a silnou společností.

Sdílet

V elitní desítce se Česká pojišťovna umístila v této soutěži již potřetí v řadě, a to na osmém místě. Žebříček byl sestaven na základě hlasování manažerů významných společností, ekonomických analytiků a zástupců profesních asociací, kteří posuzovali například kvalitu produktů a služeb, finanční situaci, firemní kulturu, odpovědnost k životnímu prostředí a celkovou image firmy.

„Jsme velmi potěšeni, že je Česká pojišťovna vnímána odbornou veřejností takto pozitivně. Po získání maximální ratingové známky A+ od mezinárodní ratingové agentury Standard & Poor´s je to další uznání, kterého jsme dosáhli. Ocenění náleží i našim zaměstnancům, kteří k tomuto pozitivnímu výsledku významně přispěli,“ uvedl náměstek pro podnikatelská rizika ČP Milan Beneš.

Žebříček nejobdivovanějších firem sestavuje CZECH TOP 100 již od roku 1999 a jeho inspiračním zdrojem jsou podobné aktivity publikované v časopisech Fortune a Forbes. Od svého uvedení získal renomé a je velmi sledovaným ratingem vydávaným každoročně CZECH TOP 100.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).