Hlavní navigace

Česká Miss 2006 bude bydlet v luxusním bytovém komplexu Mazanka s nádherným výhledem na Prahu

Společnost FINEP věnuje vítězkám České Miss 2006 byty k ročnímu užívání. Jedná se o tři luxusní byty v bytovém komplexu Mazanka na Praze 8, který se nachází v blízkosti přírodní rezervace Okrouhlík, asi 5 minut chůze od stanice metra Ládví. Objekt bude vybaven centrální recepcí s ochrankou, jeho součástí bude mimo jiné fitness centrum s výřivkou. Nejlevnější byt zde přijde na 2 mil. korun, nejdražší byt stojí 18,5 mil. korun.

Sdílet

Byt České Miss má celkovou rozlohu včetně terasy 65 m2 a je umístěn v 7. podlaží objektu s překrásným výhledem na centrální Prahu. Byty pro obě vicemiss mají obdobnou rozlohu a jsou umístěny v druhém, respektive ve třetím podlaží. Vítězka a obě vicemiss prvního ročníku získaly k ročnímu užívání byty v projektu společnosti FINEP Kaskády Barrandov II.

Jsme rádi, že můžeme spojit jméno naší společnosti s tak úspěšným projektem, jakým Česká Miss bezesporu je, říká Ing. Michal Kocián, předseda představenstva společnosti FINEP a dodává: Kromě podpory Nadace Terezy Maxové či pořadu VyVolení je spolupráce s projektem Česká Miss účinným nástrojem oslovení našich klientů, uzavírá Ing. Kocián.

Společnost FINEP je dynamická firma, která nabízí moderní způsob bydlení a spolupracuje s moderními společenskými projekty. Jejich přízně si vážíme a pevně věříme, že naše společnost přinese úspěchy oběma stranám, říká Michaela Maláčová, ředitelka České Miss.

V tuto chvíli je již prodáno 73% bytů z celkového počtu 171. Nabídka je rozmanitá – od 1+kk v ceně od 33 000,–Kč/m2 až po velmi luxusní byty 4+kk a 5+1 o výměře 100 – 200 m2 s rozlehlými terasami. Součástí všech bytů je lodžie, terasa nebo předzahrádka. Unikátně řešený tvar zástavby (písmeno U s třemi křídly), který umožnil zachovat většině bytů krásný výhled na panorama Prahy, pochází z dílny Ing. Arch. Ladislava Vlachynského. Všechny střechy budou zazeleněné a dotvoří tak exkluzivní výhled zejména z bytů ve vyšších podlažích. Součástí projektu je samostatný třípodlažní objekt, kde je umístěno několik mezonetových bytů, které evokují bydlení v řadovém domku se zahradou. Areál je obklopen rozlehlým parkem. Pasivní odpočinek umožní relaxační centrum s vířivou vanou, saunou. Centrální vstup s recepcí zaručuje maximální bezpečí v celém komplexu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).