Hlavní navigace

CENTRAL GROUP zahajuje výstavbu rodinných domů v Líbeznicích u Prahy

Nedaleko obce Líbezníce, v lokalitě Nová Bašť byla zahájena výstavba nových rodinných domů z typové řady KLASIK od CENTRAL GROUP. Dokončení prvních domů je plánováno na prosinec 2005. Ceny rodinných domů se zde pohybují již od 2,7 mil. korun, a to včetně pozemku. Parcely pro samostatnou výstavbu domů jsou nyní v nabídce od 995 Kč/m2. V místě bude vybudován polyfunkční objekt s venkovním sportovištěm a parkem.

Sdílet

Vybírat je možno z několika typů řadových domů, dvojdomů a samostatně stojících staveb (solitérů). Nejmenším domem v nabídce je nový typ KLASIK 2 s dispozicí 4+1 s již zmíněnou cenou od 2,7 milionu korun včetně pozemku. Dále lze vybírat z domů typu KLASIK 3, KLASIK 4, KLASIK 5, KLASIK 6 a KLASIK 7, který nabízí dispozice 5+1 s dvougaráží v cenách od 4,5 milionu korun.

V lokalitě Nová Bašť počítá společnost CENTRAL GROUP s vybudováním polyfunkčního objektu s venkovním sportovištěm a parkem. Moderní budova v 1. etapě předpokládá základní provozy – recepce s pultem centralizované ochrany, fitness se saunou a jacuzzi, pizzeria s venkovní zahrádkou a Junior klub, kde bude zajištěno také hlídání dětí. V sousedství polyfunkčního domu by měly být vystavěny dva tenisové kurty a hřiště. Předpokládá se zřízení parku a chráněného prostoru pro hraní dětí. Ve 2. etapě umožní návrh polyfunkčního objektu dostavbu bazénu, squashových kurtů a dalších provozů.

V Nové Bašti je možné si zakoupit také parcely buď pro vlastní výstavbu, nebo jako budoucí investici. „Koupě parcely v nově vznikající rezidenční lokalitě je hodnocena jako jedna z nejvýnosnějších a zároveň velmi bezpečných investic.“, říká Miluše Netolická – obchodní ředitelka společnosti CENTRAL GROUP.

Lokalita Nová Bašť je velmi dobře dostupná vozem z centra Prahy po Severojižní magistrále a dále přes Březiněves a Líbeznice. Cesta z centra sem trvá necelých 20 minut. Od okraje Prahy je lokalita vzdálená jen zhruba 5 kilometrů. Veřejná doprava z Nové Baště ke škole, nákupnímu centru a pražskému metru stanice C – Ládví je nyní zajišťována čtyřmi linkami autobusů MHD (č. 368, 349, 373 a 417). Spolu s dokončením úvodních etap výstavby rodinných domů se v průběhu roku 2006 počítá s dalším posílením kyvadlové dopravy.

Více informací naleznete na internetových stránkách www.central-group.cz.

Miluše Netolická
obchodní ředitelka CENTRAL GROUP a.s.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).