Hlavní navigace

CENTRAL GROUP zahajuje výstavbu nových bytů v Praze 5 – Košířích

Bydlet téměř v centru Prahy za rozumnou cenu je lákavá nabídka pro mnoho zájemců a klientů společnosti CENTRAL GROUP, která v květnu letošního roku zahájila výstavbu 189 nových bytů v Košířích v lokalitě Mlynářka. Ceny bytů se zde pohybují od 26.900 Kč/m2 vnitřní podlahové plochy včetně luxusního provedení. Ještě před zahájením výstavby bylo již 78% bytů prodáno. Termín ukončení výstavby je plánován na prosinec 2006.

Sdílet

Nový cihlový bytový dům se realizuje v Plzeňské ulici nedaleko Bertramky. Pouhé dvě stanice tramvají spojují Mlynářku s nákupním a zábavním centrem Nový Smíchov, a tak i se stanicí metra B – Anděl. Cenově dostupné nové bydlení v centru metropole, a navíc v blízkosti jednoho z nejoblíbenějších obchodních center, je dnes téměř nereálné. Naší společnosti se tato kombinace zdařila a dle procenta prodaných bytů různých dispozic ještě před zahájením výstavby se ukázala úspěšnou, říká Miluše Netolická – obchodní ředitelka společnosti CENTRAL GROUP.

V lokalitě Mlynářka budou vystavěny byty od dispozic 1+kk (ateliéry) až po mezonetové 4+kk s balkónem a terasou. Ceny bytů v současné nabídce se pohybují od cca 804 000 Kč včetně DPH až po cca 5,8 milionů korun včetně DPH. Samozřejmostí bude luxusní provedení, které vždy v základní ceně bytu zahrnuje nadstandardní koupelny, plovoucí podlahy, zabezpečovací zařízení, nadstandardní vnitřní dveře a bezpečnostní vstupní dveře.

K nejžádanějším možnostem financování bytů patří úvěrový program 100.000 + SPLÁTKY, který se vztahuje na všechny bytové lokality v nabídce firmy. V rámci tohoto programu stačí klientovi k pořízení nového bytu v Praze od CENTRAL GROUP jen 100.000 Kč. Následně, až po dokončení bytu, začne klient splácet hypotéční splátky od necelých 5.000 Kč.

Více informací naleznete na internetových stránkách www.central-group.cz, kde je k dispozici i virtuální prohlídka bytových i rodinných domů.

Miluše Netolická
obchodní ředitelka
CENTRAL GROUP a.s.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).