Hlavní navigace

CENTRAL GROUP nabízí klidné bydlení v Praze 10 - Lipanech

Jednou z podzimních novinek, které společnost CENTRAL GROUP představila na začátku září, je lokalita Na Lukách v Praze 10 – Lipanech. Do prodeje je nyní zařazeno 13 rodinných domů z typových řad KLASIK i PROGRES. Ceny se zde pohybují od 4,1 mil. Kč (např. rodinný dům KLASIK 4, včetně pozemku o výměře 354 m² a speciálního luxusního provedení).

Sdílet

Termín zahájení výstavby je stanoven na jaro 2006 a termín dokončení je plánován na prosinec 2006. Domy jsou řešeny v dispozici 5+1 až 6+1. Všechny domy mají garáž nebo dvougaráž. Výměry pozemku se pohybují od 354 do 814 m². Poloha této lokality je ideálním místem pro ty, kteří hledají klidné bydlení na okraji Prahy. Blízké okolí je vhodné pro odpočinek a relaxaci, dodává Aneta Vojtěchovská, vedoucí prodejního týmu společnosti CENTRAL GROUP.

Společnost CENTRAL GROUP nabízí nejširší možnosti financování bytů, domů a parcel na českém trhu. K pořízení nového bydlení stačí nyní pouze 10 % z ceny a zbývající část je možné financovat z úvěru nebo je možný odklad platby až na 12 měsíců po předání dokončeného domu nebo bytu. Pro toho, komu nevyhovuje žádný z nabízených způsobů platby, zpracuje společnost zcela individuální platební kalendář podle jeho finanční situace.

V nedalekých Kolovratech je k dispozici škola, restaurace a koupaliště. V Uhříněvsi se pak nabízí veškerá občanská vybavenost. Autem trvá cesta do Prahy přibližně 25 minut. Veřejnou dopravu zajišťuje autobus č. 265 do stanice metra A – Skalka.

Podrobnější informace naleznete na internetových stránkách www.central-group.cz.

Miluše Netolická
obchodní ředitelka CENTRAL GROUP a.s.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).