Hlavní navigace

CCS spravuje již více než 300 tisíc čipových karet, nabízí rovněž kartové technologie na jejich personifikaci

Již šestým rokem vydává CCS Česká společnost pro platební karty a.s. čipové karty umožňující pohodlné nákupy na čerpacích stanicích, v servisech a na řadě dalších obchodních míst v celé České republice i na Slovensku. Čipové karty poskytují zákazníkům oproti kartám s magnetickým proužkem mnohem větší komfort a bezpečí. V současnosti spravuje společnost CCS více než 300 tisíc čipových karet, které v jejím portfoliu tvoří 95 % všech aktivních karet.

Sdílet

Přechod na čipové karty v roce 1998 vycházel z naší snahy nabídnout zákazníkům větší bezpečnost bezhotovostních nákupů, vyšší kvalitu poskytovaných služeb a možnost maximálního přizpůsobení vlastností karty jejich potřebám, uvedl Patrik Daďa, generální ředitel CCS.

Přechod na čipové karty nebyl jednorázový. Od roku 1998 probíhá postupně až dodnes, kdy je již většina karet CCS vybavena moderní čipovou technologií – viz níže uvedená tabulka. Dnes akceptuje čipové karty CCS, tedy karty CCS Limit, CCS Tandem a CCS Bonus, více než 4 300 obchodních míst po celé České republice. Držitel čipové karty CCS má kdykoli k dispozici přehled o provedených transakcích, může libovolně měnit bezpečností PIN kód nebo nastavovat limity na nákup, a to nejen výši finanční částky určené na bezhotovostní nákupy ve zvoleném časovém období, ale i druh nakupovaného zboží a služeb. Samozřejmostí je vysoká bezpečnost bezhotovostních transakcí, doplnil Daďa.

CCS spolupracuje již několik let s řadou významných společností zabývajících se prodejem a vývojem kartových technologií a aplikací pro čipové kartové programy, díky kterým je možné čipové karty snadno personifikovat. Nabídka produktů CCS v této oblasti zahrnuje například tiskárny, embossery nebo personalizační linky. Díky svým znalostem a vyspělým technologiím představuje CCS jednoho z nejvýznamnějších dodavatelů hardwaru a softwaru pro kartové technologie na českém trhu. CCS disponuje zkušeným týmem zahrnujícím projektové specialisty, analytiky, programátory, specialisty karetních a čipových technologií. Je tedy schopna navrhnout, vyvinout a implementovat karetní řešení dle požadavků zákazníka a zajistit jeho provoz a servis, upozorňuje Patrik Daďa.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).