Hlavní navigace

CCS rozšiřuje nabídku pojištění pro držitele svých karet

CCS Česká společnost pro platební karty a.s. ve spolupráci s AIG Czech Republic pojišťovnou, a.s., rozšiřuje nabídku zvýhodněného úrazového pojištění pro držitele karet CCS. Nabídka navazuje na základní úrazové pojištění a umožňuje výhodně navýšit limity pojistného plnění a rozšířit stávající pojistné krytí, které je nedílnou součástí karet CCS.

Sdílet

Karetní produkty CCS vždy poskytovaly možnost čerpat úrazové pojištění zdarma. Stále však hledáme další zajímavé a užitečné služby, které by držitelé našich karet ocenili. A toto je jeden z výsledků, říká Hana Ševčíková, ředitelka úseku služeb zákazníkům CCS.

Rozšířené úrazové pojištění mohou využít všichni držitelé jak firemních karet CCS Limit, CCS Business, CCS Tandem, UTA/CCS, tak i karet určených výhradně soukromým osobám – CCS Osobní. Pojištění se vztahuje na události, které nastanou během řízení motorového vozidla nejen v České republice, ale také v zahraničí. U řidičů, kteří jsou zároveň držiteli některé z výše uvedených karet, se pojistné plnění sčítá s pojistným plněním úrazového pojištění, které je automatickou součástí karet CCS. Celková maximální výše pojistného plnění je tak až 1.000.000 Kč v případě úrazu s následkem smrti, plus 50.000 Kč pokud je řádně zapnutý bezpečnostní pás, a až 1.500.000 Kč v případě úrazu s trvalými následky. Zvýhodněná nabídka úrazového pojištění se vztahuje rovněž na držitele karet CCS vystavených na jméno, kteří v okamžiku pojistné události zaujímají pozici spolujezdce.

CCS Česká společnost pro platební karty a.s. spolupracuje s AIG Czech Republic pojišťovnou, a.s., již od roku 1997, kdy začala svým zákazníkům nabízet cestovní pojištění. Společnost AIG nás svým produktem oslovila, protože splňoval naše hlavní požadavky. Navíc byli ve velice krátkém čase schopni pojištění přizpůsobit našim produktům a během dvou měsíců projekt realizovat, doplnila Ševčíková. Tuto službu ročně využívá 1 300 zákazníků CCS.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).