Hlavní navigace

CCS rozjíždí nový časopis Na správné cestě

Na správné cestě, tak se jmenuje nový časopis, který od konce září začíná pro své klienty vydávat CCS Česká společnost pro platební karty a.s. Časopis bude vycházet čtyřikrát do roka a nabídne široké spektrum informací. Čtenáři zde naleznou rozhovory s podnikateli i osobnostmi ze světa showbusinessu, rady na cesty, cestopisy, tipy na výlety, zajímavosti z historie, aktuality ze světa motorismu a motoristického sportu, testy automobilů, kulturní tipy a novinky, dětský koutek pro ty nejmenší a mnoho dalšího zajímavého čtení.

Sdílet

Dynamická doba, která přináší změny legislativy, rozvoj moderních technologií usnadňujících řízení provozu firemních vozidel a integrační procesy iniciované Evropskou unií, jako je například plošné zavádění elektronických mýtných systémů, je příhodná pro vznik nového periodika informujícího o všech novinkách a zajímavostech. Uživatele produktů a služeb CCS povzbudí, pobaví a v neposlední řadě jim usnadní práci, uvedl v souvislosti s uvedením nového časopisu Patrik Daďa, generální ředitel CCS České společnosti pro platební karty a.s.

Časopis Na správné cestě je rozšířením stávajícího bulletinu CCS Info pro držitele karet CCS, který vychází desetkrát do roka a nabízí převážně informace o novinkách a změnách v nabídce produktů a služeb společnosti CCS a ze světa motorismu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).