Hlavní navigace

CCS a Allianz představují novou kartu CCS Tandem

CCS Česká společnost pro platební karty a. s. ve spolupráci s Allianz pojišťovnou, a. s., přichází na trh s kartou CCS Tandem – novým unikátním karetním produktem určeným pro malé firmy, který spojuje klasickou kartu CCS s výhodným CCS – Allianz Komplexním autopojištěním.

Čipová karta CCS Tandem přináší zákazníkům kromě pohodlí a bezpečí bezhotovostních úhrad zboží a služeb také exkluzivní slevu ve výši 10 % ze základního havarijního pojištění, měsíční platby autopojištění bez jakéhokoliv navýšení a slevu z plateb kartou CCS Tandem až do výše 5 % z uhrazeného autopojištění. „Karta CCS Tandem umožňuje drobným podnikatelům a malým firmám využívat výhod, které jsou standardně nabízeny pouze velkým společnostem,“ doplňuje k této nabídce Patrik Daďa, generální ředitel CCS České společnosti pro platební karty.

Součástí karty CCS Tandem je nabídka základního havarijního pojištění Allianz pojišťovny, povinného ručení a rovněž dalšího doplňkového pojištění. Jedná se o úrazové pojištění osob ve vozidle, pojištění skel vozidla, pojištění zavazadel ve vozidle a pojištění nákladů za nájem náhradního vozidla. Jak základní havarijní pojištění, tak i povinné ručení lze uzavřít samostatně. Při jejich současném uzavření však na klienta navíc čeká další sleva 5 % ze základního havarijního pojištění. Při bezeškodním průběhu pojištění získává klient další bonus, který může postupně dosáhnout výše až 50 %. Při sjednání pojištění u Allianz může klient uplatnit i bonus získaný u jiných pojišťoven.

Karta CCS Tandem je jedinečná nejen svou nabídkou pojištění, ale rovněž moderní čipovou technologií, kterou CCS u svých karet již od roku 1998 využívá. Tato technologie nabízí držitelům karty CCS Tandem několikanásobně více funkcí než běžná karta magnetická a zákazník si může snadno měnit nastavení parametrů karty dle okamžité potřeby. Vybírat si může z těchto parametrů: denní finanční limit na čerpání kartou, rozsah nakupovaného zboží a služeb, stav kilometrů pro přesnou evidenci spotřeby pohonných hmot v momentě jejich čerpání a bezpečnostní PIN kód.

S kartou CCS Tandem lze nakupovat na čerpacích stanicích v České republice a ve vybrané síti na Slovensku, dále v řadě autoopraven, pneuservisů, myček, prodejen náhradních dílů a u asistenčních služeb ABA a ÚAMK. Každý měsíc navíc CCS držitelům karty CCS Tandem zasílá detailní tištěný přehled všech realizovaných nákupů ve formě výpisu s podrobnými informacemi o všech transakcích a souhrnný daňový doklad s vyznačením DPH. Ke každému inkasu zákazník dostává také přehled o všech částkách inkasovaných za pojištění.

* * *

Informace o společnosti:

CCS Česká společnost pro platební karty je významnou nebankovní finanční skupinou na českém trhu se zaměřením na finanční služby v oblasti specializovaných karet pro firemní klientelu, na spotřební financování v oblasti splátkového prodeje a kreditních karet pro segment fyzických osob, a na poskytování karetních a síťových technologických řešení.
Portfolio CCS přináší řadu produktů od služeb zprostředkovaných specializovanými firemními kartami CCS Limit a CCS Business a mezinárodní kartou UTA/CCS, přes služby řízení firemního autoparku až po věrnostní programy pro firemní obchodní partnery a jejich zaměstnance. Pro soukromé osoby je určena nabídka segmentu spotřebních financí, které reprezentuje značka splátkového prodeje CCS Triangl a kreditní karta CCS Kredo MasterCard Electronic.

Allianz pojišťovna, a. s., působí v České republice již od roku 1993. Je stoprocentní dceřinou společností světového finančního koncernu Allianz AG. Patří mezi tři největší pojišťovny na českém trhu. Nabízí úplný sortiment pojistných produktů od životního a cestovního pojištění, přes autopojištění, průmyslové pojištění, po pojištění privátního majetku. Allianz pojišťovna je vlastníkem společnosti Allianz penzijní fond, a. s.