Hlavní navigace

CCS a Allianz představují novou kartu CCS Tandem

Sdílet

CCS Česká společnost pro platební karty a. s. ve spolupráci s Allianz pojišťovnou, a. s., přichází na trh s kartou CCS Tandem – novým unikátním karetním produktem určeným pro malé firmy, který spojuje klasickou kartu CCS s výhodným CCS – Allianz Komplexním autopojištěním.

Čipová karta CCS Tandem přináší zákazníkům kromě pohodlí a bezpečí bezhotovostních úhrad zboží a služeb také exkluzivní slevu ve výši 10 % ze základního havarijního pojištění, měsíční platby autopojištění bez jakéhokoliv navýšení a slevu z plateb kartou CCS Tandem až do výše 5 % z uhrazeného autopojištění. „Karta CCS Tandem umožňuje drobným podnikatelům a malým firmám využívat výhod, které jsou standardně nabízeny pouze velkým společnostem,“ doplňuje k této nabídce Patrik Daďa, generální ředitel CCS České společnosti pro platební karty.

Součástí karty CCS Tandem je nabídka základního havarijního pojištění Allianz pojišťovny, povinného ručení a rovněž dalšího doplňkového pojištění. Jedná se o úrazové pojištění osob ve vozidle, pojištění skel vozidla, pojištění zavazadel ve vozidle a pojištění nákladů za nájem náhradního vozidla. Jak základní havarijní pojištění, tak i povinné ručení lze uzavřít samostatně. Při jejich současném uzavření však na klienta navíc čeká další sleva 5 % ze základního havarijního pojištění. Při bezeškodním průběhu pojištění získává klient další bonus, který může postupně dosáhnout výše až 50 %. Při sjednání pojištění u Allianz může klient uplatnit i bonus získaný u jiných pojišťoven.

Karta CCS Tandem je jedinečná nejen svou nabídkou pojištění, ale rovněž moderní čipovou technologií, kterou CCS u svých karet již od roku 1998 využívá. Tato technologie nabízí držitelům karty CCS Tandem několikanásobně více funkcí než běžná karta magnetická a zákazník si může snadno měnit nastavení parametrů karty dle okamžité potřeby. Vybírat si může z těchto parametrů: denní finanční limit na čerpání kartou, rozsah nakupovaného zboží a služeb, stav kilometrů pro přesnou evidenci spotřeby pohonných hmot v momentě jejich čerpání a bezpečnostní PIN kód.

S kartou CCS Tandem lze nakupovat na čerpacích stanicích v České republice a ve vybrané síti na Slovensku, dále v řadě autoopraven, pneuservisů, myček, prodejen náhradních dílů a u asistenčních služeb ABA a ÚAMK. Každý měsíc navíc CCS držitelům karty CCS Tandem zasílá detailní tištěný přehled všech realizovaných nákupů ve formě výpisu s podrobnými informacemi o všech transakcích a souhrnný daňový doklad s vyznačením DPH. Ke každému inkasu zákazník dostává také přehled o všech částkách inkasovaných za pojištění.

* * *

Informace o společnosti:

CCS Česká společnost pro platební karty je významnou nebankovní finanční skupinou na českém trhu se zaměřením na finanční služby v oblasti specializovaných karet pro firemní klientelu, na spotřební financování v oblasti splátkového prodeje a kreditních karet pro segment fyzických osob, a na poskytování karetních a síťových technologických řešení.
Portfolio CCS přináší řadu produktů od služeb zprostředkovaných specializovanými firemními kartami CCS Limit a CCS Business a mezinárodní kartou UTA/CCS, přes služby řízení firemního autoparku až po věrnostní programy pro firemní obchodní partnery a jejich zaměstnance. Pro soukromé osoby je určena nabídka segmentu spotřebních financí, které reprezentuje značka splátkového prodeje CCS Triangl a kreditní karta CCS Kredo MasterCard Electronic.

Allianz pojišťovna, a. s., působí v České republice již od roku 1993. Je stoprocentní dceřinou společností světového finančního koncernu Allianz AG. Patří mezi tři největší pojišťovny na českém trhu. Nabízí úplný sortiment pojistných produktů od životního a cestovního pojištění, přes autopojištění, průmyslové pojištění, po pojištění privátního majetku. Allianz pojišťovna je vlastníkem společnosti Allianz penzijní fond, a. s.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).