Hlavní navigace

CCB-CREDIT a europa möbel nabízejí nábytek na splátky s nulovým navýšením

Sdílet

CCB-Credit ve spolupráci s prodejnami nábytku Europa Möbel nabízí všem zájemcům možnost pořídit si nábytek na splátky s nulovým navýšením a navíc bez zálohy. Doba splácení úvěru je 2 roky.

CCB-Credit, společnost zabývající se splátkovým prodejem a poskytováním spotřebitelských úvěrů, nabízí ve spolupráci s prodejnami nábytku Europa Möbel dva zajímavé produkty. U obou produktů je nulové navýšení a doba splácení je 2 roky. Akontace je buď nulová, případně ve výši 25 % kupní ceny zboží. Tato speciální nabídka platí do 29. září letošního roku a lze ji využít na celý sortiment zboží v prodejnách Europa Möbel.

Jak říká Kamil Kolmačka, vedoucí úseku marketing CCB-Credit, tato nabídka by mohla oslovit například ty, kteří po povodních znovu vybavují byt či domek. „Někdy může být těžké rychle sehnat potřebnou hotovost na základní vybavení domácnosti nábytkem. Tento úvěr je ale bez zálohy, takže zákazník neplatí nic dopředu, a navíc je s nulovým navýšením a proto neplatíte ani korunu navíc oproti původní ceně,“ dodává Kamil Kolmačka.

Společnost CCB-Credit je dceřinou společností CCB-Leasing, specialisty na leasing ojetých vozů. Zaměřuje se na splátkový prodej a poskytování spotřebitelských úvěrů široké klientele. Ve své nabídce má i hotovostní úvěry až do výše 100 000 Kč. Kromě financování spotřebního zboží nabízí úvěry na nákup nového či ojetého vozu nebo na financování oprav či na pořízení náhradních dílů.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).